Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
                                                                                                                                                                               

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach

Idź do spisu treści

Menu główne

ARCHIWUM

ROK SZKOLNY 2006/2007

Wakacyjne wycieczki edukacyjne

W dniach 20 – 22 sierpnia 2007 r. w ramach projektu "Super Szkoła" odbyły się dwie trzydniowe wycieczki edukacyjnej . W każdej wzięło udział 45 uczniów z naszego gimnazjum.


Zabawy przyjemne i pożyteczne

W miesiącach maju i czerwcu 2007 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach prowadzone były zajęcia dla chętnych uczniów w ramach Laboratorium Wiedzy i Akademii umiejętności.


Wędrówki szlakiem ginących i rzadkich zawodów

Projekt "Super Szkoła" organizowany przez TOZCh w Chrzanowie, współfinansowany przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich 2004-2006 pozwala uczniom Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach na zapoznanie się z ciekawymi, rzadkimi i już ginącymi zawodami.


Konkurs "PODAJ DŁOŃ ZIEMI"

Kolejna edycja konkursu "PODAJ DŁOŃ ZIEMI" rozstrzygnięta...
Również w bieżącym roku Szkolne Koło LOP zorganizowało w ramach obchodów DNI ZIEMI konkurs na plakat „PODAJ DŁOŃ ZIEMI”.


KAWIARENKI MITOLOGICZNE

W maju 2007 r. w auli szkolnej Gimnazjum Jana Pawła II w Kluczach odbył się konkurs teatralny dla klas I, zatytułowany „Kawiarenki Mitologiczne”. To przedsięwzięcie było jednym z wielu ogniw realizowanego przez nauczycieli i młodzież projektu SUPER SZKOŁA, finansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.


„Naukowa odyseja”

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach przystąpiło do realizacji projektu „Super Szkoła” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.


Polsko - Niemiecka "MUSIK OHNE GRENZEN"

W wyniku bardzo dobrze rokującej współpracy naszej Gminy ze stowarzyszeniem niemieckiego Powiatu Kyffhaeuser oraz znaczącym staraniom dyrekcji Gimnazjum w Kluczach, młodzież tejże placówki została zaproszona do realizacji projektu "Muzyka bez granic".


W I ROCZNICĘ NADANIA IMIENIA - 16 PAŹDZIERNIKA 2006

Dzień Patrona to dla wielu placówek prawdziwe święto. Nie sposób zapomnieć bowiem o ludziach, którzy są i pozostaną autorytetem dla wielu pokoleń Polaków.


VI RAJD 7 – MILOWY - 28 WRZEŚNIA 2006

28.09.2006 roku odbył się w naszej szkole VI Rajd 7 - milowy pod hasłem "Laboratorium na szlaku”.


EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW – 26 WRZEŚNIA 2006

Nauczyciele języka niemieckiego Gimnazjum w Kluczach, już po raz kolejny zorganizowali Konkurs w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków.


Szkoła jak marzenie – 9 września 2006 w Rabie Wyżnej

Nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji zwiększania szans edukacyjnych uczniów z gmin wiejskich zatytułowanej „SZKOŁA MARZEŃ”.