Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
                                                                                                                                                                               

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach

Idź do spisu treści

Menu główne

NAJLEPSZY PROJEKT Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO WYRÓŻNIONY

Wśród projektów naukowych przygotowanych i przedstawionych przez uczniów klasy z poszerzonym językiem angielskim, najlepszym okazał się projekt Pauliny Stochel z klasy 3c.
Uczniowie w ramach innowacji pedagogicznej z języka angielskiego przygotowują i przedstawiają doświadczenia, eksperymenty i prezentacje wykorzystując wiedzę z chemii, fizyki, biologii i geografii, używając do tego języka angielskiego jako narzędzia. Ucząc się mają jednocześnie mnóstwo świetnej zabawy i dzięki temu zapamiętują pewne treści lepiej.
Paulina bardzo dogłębnie przeanalizowała możliwości ludzkiego głosu i przedstawiła je w interesujący i sugestywny sposób. Projekt Pauliny Abilities of Human Voice był wieloaspektowy i wykorzystane w nim zostały materiały z różnorodnych źródeł.
Najlepszy projekt został zaprezentowany w klasach drugich z poszerzonym językiem angielskim (2c i 2e). Uczniowie tych klas mogli zobaczyć jak można umiejętnie łączyć wiedzę z różnych dziedzin (w tym przypadku: biologii, fizyki i muzyki) i przedstawić ją w języku angielskim na wysokim poziomie.
Był też czas na eksperymenty. Paulina pokazała nam, jak za pomocą prostej techniki możemy usłyszeć swój własny głos tak, jak słyszą go inni. Najodważniejsi mogli również konkurować w kategorii najniższy i najwyższy głos:)
Mamy nadzieję, że praca Pauliny stała się inspiracją dla młodszych koleżanek i kolegów i będzie motywować ich do naukowych poszukiwań w formie zabawy z językiem angielskim oczywiście:)