Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
                                                                                                                                                                               

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach

Idź do spisu treści

Menu główne

ABSOLWENCI KLASY ANGIELSKIEJ 2017

Praca, zaangażowanie i sukcesy uczniów klasy 3c zostały docenione i nagrodzone na uroczystości pożegnania klas trzecich.
Wszyscy uczniowie tej klasy zasłużyli na gratulacje za udział w programie innowacji pedagogicznej z języka angielskiego oraz za pracę, która przełożyła się na wyniki egzaminu gimnazjalnego. Średni wynik egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego w tej klasie to 92,4% w części podstawowej, oraz 74,6% w części rozszerzonej. Są to wyniki wyższe o ponad 20% od średnich wyników gminy, powiatu i województwa.
Certyfikaty z wyróżnieniem otrzymali: Ewa Kisiecka, Natalia Stochel, Mateusz Żołnierczyk, Eryk Szeląg, Szymon Kozioł, Magdalena Dobrek, Weronika Chabrzyk, Jakub Wesołowski, Wiktoria Brudnicka oraz Kinga Majka.
Dyplomy i tytuł Creative Mind za najlepsze projekty naukowe, przygotowane i przedstawione w języku angielskim otrzymali: Jakub Miszczyńki, Bartosz Głąbek, Wiktor Ścigaj i Szymon Kozioł.
Ponadto Ewa Kisiecka, Natalia Stochel i Mateusz Żołnierczyk zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez Kuratorium Oświaty.
Ewa Kisieska wygrała także szkolny Konkurs Języka Angielskiego USE YOUR WITS.