SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

L.p

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Dyżury dla rodziców

1.

Dziura Marta

język angielski, język rosyjski

Pn. 9.00 – 10.00

2.

Dziatłowicz Mirosława

wychowanie fizyczne

Pt. 9.00 – 10.00

3.

Auguścik Violetta

język niemiecki

Śr. 9.00 – 10.00

4.

Adamek Celina

język polski

Pn. 8.50 – 9.35

5.

Antos Ilona

edukacja wczesnoszkolna

Wt. 8.50 – 9.35

6.

Banach Agata

historia, WOS

Śr. 12.40 – 13.25

7.

Barczyk Anna

język polski

Cz. 9.45 – 10.30

8.

Barczyk Justyna

edukacja wczesnoszkolna

Śr. 9.45 – 10.30

9.

Bokalska – Rajba Joanna

biologia, WDŻ

Śr. 12.40 – 13.25

10.

Boruń Iwona

język polski

Śr. 11.40 – 12.25

11.

Cichoń Daria

matematyka

Pt. 9.45 – 10.30 oraz Pt. 11.40 – 12.25

12.

Curyło Małgorzata

wychowanie fizyczne, informatyka

Śr. 11.40 – 12.25

13.

Deptalska Wioletta

pedagog

Cz. 16.00 – 17.00

14.

Dyduch Maria

pedagog

Pt. 8.50 – 9.35

15.

Feledyk Paweł

język niemiecki, język angielski

Pn. 12.40 – 13.25

16.

Góźdź Anna

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Cz. 8.50 – 9.35

17.

Grzanka Elżbieta

matematyka

Śr. 10.40 – 11.25

18.

Gut Teresa

historia, biologia

Śr. 11.40 – 12.25

19.

Jurczyk Magdalena

język polski

Wt. 8.50 – 9.35

20.

Kaliś Grzegorz

wychowanie fizyczne

Pn. 12.25 – 13.00

21.

Kloc Sławomir

informatyka, zajęcia techniczne

Cz. 8.50 – 9.35

22.

Krawczyk Paweł

wychowanie fizyczne

Wt. 9.45 – 10.30

23.

Krawiec Anna

chemia, edukacja dla bezpieczeństwa

Pn. 9.45 – 10.30

24.

Krzyżak Aleksandra

fizyka

Cz. 10.40 – 11.25

25.

ks. Stanisz Paweł

religia

Pn. 10.40 – 11.25

26.

Kulawik Elżbieta

język angielski

Pt. 12.40 – 13.25

27.

Latos Monika

historia

Pt. 11.40 – 12.25

28.

Ładoń Grzegorz

wychowanie fizyczne

Wt. 11.40 – 12.25

29.

Łazarczyk Dorota

matematyka, informatyka

Pn. 9.45 – 10.30

30.

Madajewska – Pandel Monika

przyroda

Wt. 9.45 – 10.30

31.

Majcherkiewicz Danuta

język angielski

Pt. 12.40 – 13.25

32.

Maryszewska – Polan Ewelina

wychowanie fizyczne

Śr. 7.40 – 8.00 oraz  Śr. 9.45 – 10.30

33.

Miszczyńska Aneta

język angielski

Pn. 8.50 – 9.35

34.

Molenda Ewa

zajęcia artystyczne

Wt. 11.40 – 12.25

35.

Mrówka Dagmara

język niemiecki

Cz. 10.40 – 11.25

36.

Nowak Jacek

geografia, przyroda

Pt. 11.40 – 12.25

37.

Nowak Magdalena

religia

Śr. 8.50 – 9.35

38.

Nowakowska Adriana

zajęcia świetlicowe

Pn., Śr., Pt. 7.30 – 8.00

39.

Pilarczyk Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

Wt. 12.25 – 13.10

40.

Pilch-Kocjan Marzena

edukacja wczesnoszkolna

Pn. 10.30 – 11.00

41.

Poczęsny Hubert

wychowanie fizyczne

Cz. 11.40 – 12.25

42.

Rutkowska Aleksandra

WOS, WDŻ

Pn. 8.50 – 9.35

43.

Rybak Anna

matematyka, zajęcia techniczne, informatyka,

Śr. 10.40 – 11.25

44.

Sierka Beata

język polski

Cz. 8.50 – 9.35

45.

Smaruj Martyna

plastyka, muzyka, zajęcia świetlicowe

Cz. 12.40 – 13.25

46.

Szarek Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Pt. 9.45 – 10.30

47.

Szeląg Katarzyna

religia

Pn. 9.45 – 10.30

48.

Świercz Urszula

nauczyciel bibliotekarz

W godzinach pracy biblioteki

49.

Witkowska - Osuch Aleksandra

matematyka

Cz. 11.40 – 12.25

50.

Wrońska Mariola

język angielski

Pn. 8.50 – 9.35

51.

Zawisz Renata

nauczyciel bibliotekarz

W godzinach pracy biblioteki

52.

Ziaja Anna

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Pn. 8.00 – 8.45

53.

Zub Dariusz

zajęcia świetlicowe

Pn. 15.00 – 15.30