2000/2001

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

 

 

ROK SZKOLNY 2000/2001

 

PRZEDMIOTOWE

  1. Ilona Kapuścińska – kl. II d – nagroda w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.A.Barczyk

  2. Katarzyna Szczurek – kl. II e - nagroda w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.J.Gliwińska

  3. Wawrzyniec Kraszewski – kl. II c - nagroda w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. B. Sierka

  4. Łukasz Florczak – kl. II c– wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.B.Sierka

  5. Sebastian Pilarczyk – kl. II f - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  6. Paweł Dziatłowicz – kl. II d - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.A.Barczyk

  7. Dominika Karoń – kl. II a - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.J.Gliwińska

  8. Katarzyna Majda – kl. II b - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.A.Barczyk

  9. Sonia Madej – kl. II a - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.J.Gliwińska

  10. Justyna Łędzka – kl. II f - wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym  dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.J.Gliwińska

  11. Katarzyna Szczurek – kl. II e  – I m-ce w Konkursie Literackim „Mnie ta ziemia od innych droższa...” w kategorii – praca literacka – p. J.Gliwińska

  12. Gimnazjum w Kluczach – III m-ce język niemiecki w VIII Wojewódzkim Przeglądzie – Konkursie „Bliżej Świata”

  13. Gimnazjum w Kluczach – I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym

  14. Paweł Cipiński – kl. II e – II m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym – p.T. Tomsia

  15. Jakub Pająk – kl. II e – I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym – p. T. Tomsia

  1. Łukasz Mosór – kl. II e – wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym – p.T. Tomsia

  2.  Łukasz Mosór  (kl. II e ) , Paweł Cipiński (kl. II e ) , Tomasz Jurczyk  (kl. II b ), - I m-ce w IX Konkursie Wiedzy Elektroniczno - Informatycznej – p. T. Tomsia

ARTYSTYCZNE

  1. Marta Latacz – kl. II d – III m-ce w IV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej – p. A. Barczyk

  2. Marta Latacz – kl. II d – III m-ce w VI Międzyszkolnym Konkursie Poezji K.K. Baczyńskiego – p. A. Barczyk

  3. Sylwia Klepacka – kl. II e – II m-ce w Eliminacjach Powiatowych XLVI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów – p. A. Barczyk

  4.  Zespół Teatralny  - wyróżnienie specjalne za spektakl „Opowieść o Ziemi Kluczewskiej” II Małopolskie Spotkania Teatrów Gimnazjalnych 2001 – p. B. Sierka, T. Gut, E. Molenda

  5. Barbara Bonecka – kl. I d  – III m-ce w Powiatowym Festiwalu Kultury 2001 w kategorii muzycznej – p. E. Molenda

  6. Barbara Bonecka – kl. I d  – III m-ce w II Gminnym Konkursie Eko – Piosenki  – p. E. Molenda

  1. Patrycja Fudalińska – kl. II b – wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie „Moja Ziemia – Mój Świat” – p. L. Parcz

  2. Patrycja Jakubek – kl. II a - wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie „Moja Ziemia – Mój Świat” – p. L. Parcz

  3. Adam Wąsowicz – kl. II b  - wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie „Moja Ziemia – Mój Świat” – p. L. Parcz

  4. Gimnazjum w Kluczach – wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach ogólnopolskiego konkursu międzyszkolnego „Tu lubię być!’ – p. J. Gliwińska

SPORTOWE

  1. Gimnazjum w Kluczach – I m-ce w Gimnazjadzie Młodzieży w zawodach rejonowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – p.  G. Kaliś

  2. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w dwuboju nowoczesnym  – p. G. Kaliś

  3. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w drużynowych zawodach w pływaniu dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – p. G. Kaliś

  4. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w Powiatowej Gimnazjadzie tenisa stołowego dziewcząt – p. G. Kaliś

  5. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w sztafetowych zawodach w pływaniu chłopców na szczeblu powiatu – p. M. Sołtysik, P. Krawczyk

  6. Izabela Słaboń – kl. I d  – III m-ce w powiatowych indywidualnych zawodach w pływaniu stylem grzbietowym na dystansie 50 m. – p. M. Sołtysik

  7. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w Mistrzostwach Powiatu Olkuskiego szkół gimnazjalnych w piłce nożnej – p. P. Krawczyk

  8. Katarzyna Szczurek – kl. II e – III m-ce w gminnych zawodach pływackich – p. P. Krawczyk

  1. Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w  Gminnym Turnieju Siatkówki – p. M. Sołtysik

INNE

  1. Łukasz Mosór – kl. II e  – I m-ce w Rejonowych Mistrzostwach Komputerowych Ligi Obrony Kraju w Olkuszu – p. T. Tomsia

  2. Tomasz Jurczyk – kl. II b  – II m-ce w Rejonowych Mistrzostwach Komputerowych Ligi Obrony Kraju w Olkuszu – p. T. Tomsia

  3. Gimnazjum w Kluczach  – I m-ce w Rejonowych Mistrzostwach Komputerowych Ligi Obrony Kraju w Olkuszu – p. T. Tomsia

  4. Justyna Łędzka – kl. II f – udział w finale diecezjalnym VI Olimpiady Wiedzy Biblijnej nt. „Ty jesteś Mesjasz” – p. M. Nowak

  5. Klaudia Parcz – kl. I d – nagroda w kategorii: 7 zasad młodego ekologa w I Małopolskim Turnieju Ekologicznym „Tobie została powierzona Ziemia jak ogród – rządź nią z mądrością” –
    p. J. Gliwińska

  6. Agnieszka Sermak – kl. II a - nagroda w kategorii plastyka w I Małopolskim Turnieju Ekologicznym „Tobie została powierzona Ziemia jak ogród – rządź nią z mądrością” –
    p. J. Gliwińska

  7. Katarzyna Szczurek – kl. II e  – wyróżnienie w konkursie „EUROPA W SZKOLE” –
    p. J. Gliwińska

  8. Olga Walasek – kl. I d – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie DROGA DO GIMNAZJUM –
    p. J. Gliwińska

  9. Renata Świerczek – kl. II d  – wyróżnienie za tekst promocyjny nadesłany na I Ogólnopolski Konkurs pt. „Unia Europejska na naszym podwórku – oczekiwania i obawy” – p. A. Barczyk