2001/2002

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

 

 

ROK SZKOLNY 2001/2002

 

PRZEDMIOTOWE

  1. Katarzyna Szczurek – kl. III e – finalista  wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów – p. Elżbieta Grzanka

  2. Łukasz Florczak – kl. III c – finalista wojewódzkiego etapu Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów – p. Elżbieta Grzanka

  3. Katarzyna Szczurek – kl. III e – nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. Jolanta Gliwińska i Piotr Baran (kl. III b) – p. Anna Barczyk

  4. Daria Tomsia (kl. II e), Ilona Kapuścińska (kl. III d), Iwona Szatan (kl. III d), Magdalena Banyś (kl. III b),  Katarzyna Majda (kl. III b), Wawrzyniec Kraszewski (kl. III c), Dominika Karoń (kl. III a)  - wyróżnienie w VI Ogólnopolskim   Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. Jolanta Gliwińska, p. Beata Sierka, p. Anna Barczyk.

  5. Katarzyna Majda - kl. III b – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim pt. „Przyroda moja miłość” – p. Lucyna Parcz

  6. Katarzyna Szczurek – kl. III e, Katarzyna Majda (kl. III b) – III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka niemieckiego – p. Marzanna Walnik, p. Dagmara Mrówka

  7. Renata Świerczek – kl. III e – I miejsce w II etapie powiatowego konkursu języka niemieckiego – p. Violetta Auguścik

ARTYSTYCZNE

  1. Zespół wokalny: Ilona Jagła (kl. II b), Nadia Kukuczka (kl. II b), Dagmara Tkacz (kl. II b), Emilia Majcherczyk (kl. I b), Karolina Ruszel (kl. I e), Urszula Klepacka (kl. I f) – finaliści Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych – p. Ewa Molenda

  2. Zespół wokalny: Ilona Jagła (kl. II b), Nadia Kukuczka (kl. II b), Dagmara Tkacz (kl. II b), Emilia Majcherczyk (kl. I b), Karolina Ruszel (kl. I e), Urszula Klepacka (kl. I f)  - kwalifikacje do etapu wojewódzkiego „Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego Gimnazjów” – p. Ewa Molenda

  3. Zespół wokalny: Ilona Jagła (kl. II b), Nadia Kukuczka (kl. II b), Dagmara Tkacz (kl. II b), Emilia Majcherczyk (kl. I b), Karolina Ruszel (kl. I e), Urszula Klepacka (kl. I f)   – I miejsce w „Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego Gimnazjów – formy muzyczne” kategoria zespół wokalno-instrumentalny – p. Ewa Molenda

  4. Emilia Majcherczyk – kl. I b – Kwalifikacje do etapu wojewódzkiego „Małopolskiego Przeglądu Dorobku Artystycznego Gimnazjów” – p. Ewa Molenda

  5. Emilia Majcherczyk – kl. I b – I miejsce w „Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego Gimnazjów – formy muzyczne” kategoria soliści – p. Ewa Molenda

  6. Sonia Madej – kl. III a – II miejsce w Konkursie Plastycznym „Z myślą o przyszłości” na polską stronę monet EURO – p. Lidia Piłka

  7. Marta Latacz – kl. III d – wyróżnienie w małopolskim konkursie recytatorskim utworów refleksyjnych „Tym, których nie ma już wśród nas” – p. Anna Barczyk

  8. Daria Modras – kl. II c – wyróżnienie w małopolskim konkursie recytatorskim utworów refleksyjnych  „Tym, których nie ma już wśród nas” – p. Beata Sierka

  9. Marta Latacz – kl. III d – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „O Polsce śpiewajmy ...” Bydlin 2001 – p. Anna Barczyk

  10. Emilia Majcherczyk – kl. I b – I miejsce w Festiwalu Piosenki Olkusz 2002 – p. Ewa Molenda

  11. Dagmara Tkacz – kl. II b – wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Kultury 2002 w kategorii muzycznej – p. Ewa Molenda

  12. Emilia Majcherczyk – kl. I b – I miejsce w III Gminnym Konkursie Eko – Piosenki – p. Ewa Molenda

  13. Zespół wokalny: Ilona Jagła (kl. II b), Nadia Kukuczka (kl. II b), Dagmara Tkacz (kl. II b), Emilia Majcherczyk (kl. I b), Karolina Ruszel (kl. I e), Urszula Klepacka (kl. I f)  - I miejsce w III Gminnym Konkursie Eko – Piosenki – p. Ewa Molenda

  14. Emilia Majcherczyk – kl. I b – wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Kultury 2002 w kategorii muzycznej – p. Ewa Molenda

  15. Zespół wokalny Gimnazjum w Kluczach – nagroda w Powiatowym Festiwalu Kultury 2002 w kategorii muzycznej – p. Ewa Molenda

  16. Ilona Jagła (kl. II b), Nadia Kukuczka (kl. II b), Dagmara Tkacz (kl. II b), Emilia Majcherczyk (kl. I b), Karolina Ruszel (kl. I e), Urszula Klepacka (kl. I f) – I miejsce w konkursie „Piosenka ekologiczna” Powiatowego Dnia Ziemi –  p. Ewa Molenda

  17. Emilia Majcherczyk – kl. I b – I miejsce w Konkursie Plastycznym „Świat bez uzależnień” – p. Ewa Molenda

SPORTOWE

  1. Justyna Stanek, Anna Porębska – kl. III d – III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt – drużynowo – p. Grzegorz Kaliś

  2. Katarzyna Panfil (kl. II a), Magdalena Kowala (kl. II d), Marlena Stacherczak (kl. II d), Izabela Słaboń (kl. II d), Kinga Żurek (kl. II f), Majcherek Edyta (kl. III a), Anita Banyś (kl. III d), Renata Świerczek (kl. III d), Katarzyna Szczurek (kl. III e), Ewa Woźniczko(kl. III e) - III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w pływackiej sztafecie 10x25m. – stylem dowolnym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś

  3. Agnieszka Wasiuta (kl. II d), Anna Porębska (kl. III d), Justyna Stanek (kl. III d) – II miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik

  4. Agnieszka Wasiuta (kl. II d), Anna Porębska (kl. III d), Justyna Stanek (kl. III d) – III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie drużynowym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik

  5. Magdalena Walnik (kl. I c), Beata Molenda (kl. I c), Magdalena Kardynał (kl. I e), Renata Świerczek (kl. III d), Magdalena Kowala (kl. II d), Kinga Żurek (kl. II d), Dagmara Jurkiewicz (kl. I f), Marta Guzik (kl. I b), Katarzyna Panfil (kl. II a), Marlena Stacherczak (kl. II d)– III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w pływackich wyścigach sztafetowych dziewcząt  - p. Grzegorz Kaliś

  6. Justyna Stanek – kl. III d – I miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś

  7. Justyna Stanek – kl. III d – III miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt  – indywidualnie – p. Grzegorz Kaliś

  8. Agnieszka Wasiuta – kl. II d – III miejsce w Rejonowej Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt – p. Marcin Sołtysik

  9. Agnieszka Wasiuta – kl. II d – VI miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w tenisie stołowym indywidualnym – p. Marcin Sołtysik

  10. Magdalena Kowala (kl. II d), Ewa Woźniczko (kl. III e), Bartosz Sadkowski (kl. II f ), Łukasz Kosiba (kl. II b) – II miejsce w zawodach powiatowych w dwuboju nowoczesnym – p. Grzegorz Kaliś

  11. Paweł Porębski (kl. III c), Michał Zabierowski (kl. II c) – II miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w dwuboju nowoczesnym chłopców – p. Marek Starczyński, p. Paweł Krawczyk

  12. Magdalena Walnik (kl. I c), Magdalena Kowala (kl. II d) – II miejsce w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w dwuboju nowoczesnym dziewcząt – p. Marcin Sołtysik, p. Grzegorz Kaliś

  13. Katarzyna Panfil –kl. II a – II miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu na 50m. stylem klasycznym – p. Marcin Sołtysik

  14. Paweł Dziatłowicz – kl. III d – III miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu na 50m. stylem klasycznym – p. Paweł Krawczyk

  15. Magdalena Kardynał – kl. I e – III miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu na 50m. stylem dowolnym – p. Hubert Poczęsny, p. Grzegorz Kaliś

  16. Magdalena Walnik – kl. I c – III miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu na 50m. stylem klasycznym – p. Grzegorz Kaliś

  17. Marta Guzik – kl. I b – III miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu na 50m. stylem grzbietowym – p. Tomasz Starosta, p. Grzegorz Kaliś

  18. Gimnazjum w Kluczach – III miejsce w Zawodach Pływackich o Mistrzostwo Powiatu w sztafecie 10x25m. stylem dowolnym chłopców –  drużyna w składzie: Michał Zabierowski (kl. II c), Marcin Polan (kl. II b), Bartosz Sadkowski (kl. II f), Tomasz Gryciuk (kl. III d), Bartosz Adamczyk (kl. III c), Paweł Porębski (kl. III c), Paweł Dziatłowicz (kl. III d), Tomasz Jurczyk (kl. II b), Maciej Tyrański (kl. III f), Karol Krawiec (kl. III d)  - p. Grzegorz Kaliś   

  19. Drużyna w składzie: Ewa Woźniczko (kl. III e), Marlena Stacherczak (kl. II d), Marta Guzik (kl. I d), Liliana Jakubowska (kl. I a), Kinga Żurek (kl. II f), Katarzyna Panfil (kl. II a), Magdalena Walnik (kl. I c), Magdalena Kardynał (kl. I e), Magdalena Kowala (kl. II d), Izabela Słaboń ( kl. II d), Dagmara Jurkiewicz (kl. I f)– II miejsce w Zawodach Pływackich Powiatu w sztafecie 10x25m. stylem dowolnym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś

  20. Justyna Stanek – kl. III d – III miejsce w Zawodach Powiatowych w tenisie stołowym indywidualnie – p. Grzegorz Kaliś

  21. Agnieszka Wasiuta – kl. II d – I miejsce w Zawodach Powiatowych w tenisie stołowym indywidualnie – p. Marcin Sołtysik

  22. Gimnazjum w Kluczach – I miejsce w Zawodach Powiatowych w tenisie stołowym drużynowo – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik

  23. Justyna Stanek (kl. III d), Agnieszka Wasiuta (kl. II d) – I miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży w zawodach rejonowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik

  24. Justyna Stanek (kl. III d), Agnieszka Wasiuta (kl. II d)  - I miejsce w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik

  25. Gimnazjum w Kluczach  - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Olkuskiego  Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej – drużyna w składzie: Przemysław Grzanka (kl. II a), Dawid Kurczek (kl. II c), Michał Porcz (kl. III d), Brunon Stach (kl. III a), Piotr Czerwiński (kl. III a), Michał Zabierowski (kl. II c), Jakub Glanowski (kl. II a), Michał Piątek (kl. II a), Marcin  Kalarus (kl. II c), Mariusz Wierdak (kl. II b), Kamil Januszek (kl. II c), Dominik Guzy (kl. III a), Łukasz Kosiba (kl. II b), Maciej Musiał (kl. III c), Marcin Łaksa (kl. III a) -  p. Paweł Krawczyk

  26. Gimnazjum w Kluczach – II miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki – p. Marcin Sołtysik, p. Paweł Krawczyk

  27. Gimnazjum w Kluczach  - II miejsce w turnieju piłki siatkowej –p. Marcin Sołtysik, p. Paweł Krawczyk

  28. Gimnazjum w Kluczach – II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie tenisa stołowego dziewcząt – p. Grzegorz Kaliś, p. Marcin Sołtysik 

INNE

  1. Paweł Radzięta – kl. II f – II miejsce w finale diecezjalnym Konkursu „ Z Biblią w życie” – p. Magda Nowak

  2. Marta Wiśniewska -  kl. III c – IV miejsce w konkursie „Mój las” w pracy indywidualnej nt.: „Znaczenie surowca drzewnego dla człowieka” – p. Lucyna Parcz

  3. Mateusz Szot – kl. I e – III miejsce w konkursie „Mój las” w pracy indywidualnej nt.: „Znaczenie surowca drzewnego dla człowieka” – p. Lucyna Parcz

  4. Magdalena Banyś – kl. III b – nagroda za uczestnictwo w konkursie pt. „Małgorzata Musierowicz – znana czy nieznana?” – p. Renata Zawisz, p. Anna Barczyk

  5. Olga Kula – kl. I b – I miejsce w konkursie pt. „Małgorzata Musierowicz – znana czy nieznana?” – p. Renata Zawisz, p. Anna Barczyk

  6. Gimnazjum w Kluczach – I miejsce w Turnieju Wiedzy i Umiejętności „Jedna z 15-tu” – p. Ryszard Ryl

  7. Gimnazjum w Kluczach – Laureat konkursu „Bardzo łatwo, pstryk i światło” podczas trwania Gminnych Dni Ekologii – p. Lucyna Parcz

  8. Iwona Szatan – kl. III d – udział w diecezjalnym konkursie „Szopka Bożonarodzeniowa 2001” – p. Magdalena Nowak

  9. Adriana Płachecka – kl. II d – wyróżnienie za wykonanie szopki na diecezjalny konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa 2001” – p. Magdalena Nowak