2002/2003

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

.

 

ROK SZKOLNY 2002/2003

 

PRZEDMIOTOWE

  1. Augustyn Ewelina – finalistka Małopolskiego Konkursu z Chemii, Fizyki, Matematyki na szczeblu wojewódzkim. – op. A. Krawiec, J. Bojko, M. Matyssek

  2. Strzałka Radosław – kl. III d - Finalista Małopolskiego Konkursu z Matematyki na szczeblu wojewódzkim. – op. Mirosława Matyssek

  3. Marek Monika – kl. II a – nagroda w VII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką – op. Iwona Boruń / Ewelina Orlińska

  4. Skrzyńska Karolina – kl. I a – II miejsce w Polsce, I miejsce w województwie- dyplom laureata konkursu DEUTSCHFREUND 2002 – op. Iwona Sypień

  5. Oliwa Anna – kl. III b – finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu J. Niemieckiego dla Gimnazjalistów – op. Violetta Auguścik, Paweł Feledyk, Marzanna Walnik.

  6. Semerdżijew Bernadetta– kl. II b – finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu z J. Niemieckiego dla Gimnazjalistów – op. Violetta Auguścik, Paweł Feledyk, Marzanna Walnik

  7. Augustyn Ewelina - kl. III f – finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu J. Niemieckiego dla Gimnazjalistów – op. Violetta Auguścik, Paweł Feledyk, Marzanna Walnik

  8. Jurczyk Tomasz – kl. III b – III miejsce w wojewódzkim konkursie pt: „Moja Mała Ojczyzna w Internecie”. – op. Agata Banach, D. Murawski

  9. Oliwa Anna – kl. III b –finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...” – op. Agata Banach.

  10. Strzałka Radosław – kl. III d – finalista etapu wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...” – op. Agata Banach

  11. Grzanka Milena – kl. III a – finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego...” – op. Agata Banach

 

ARTYSTYCZNE

  1. Zespół Wokalny „CEDR” – finalistki IX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie – op. Magdalena Nowak

  2. Majcherczyk Emilia –kl. II b – III miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie – op. Magdalena Nowak

  3. klasa teatralna – laureaci etapu wojewódzkiego XIII Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK” – op. Beata Sierka, Magdalena Nowak,

  4. Zespół Wokalny „CEDR” – nagroda w konkursie finałowym Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych – op. Ewa Molenda i Magdalena Nowak

  5. Majcherczyk Emilia – kl. II b - nagroda w Koncercie Finałowym Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych – op. Ewa Molenda i Magdalena Nowak