2003/2004

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

 

 

ROK SZKOLNY 2003 / 2004

Dalsze kroki na drodze do sukcesu.

Rok 2003/2004 był dla nas bardzo pracowity. Uczniowie naszej szkoły nie próżnowali, poza zajęciami szkolnymi brali  udział w  wielu konkursach: zarówno przedmiotowych, sportowych jak i tych , dzięki którym rozwijali swoją kreatywność.

Na początek przedstawmy najlepsze średnie uzyskane przez uczniów naszego gimnazjum: Karolina Strzałka 5,85; Karolina Skrzyńska 5,76; Anna Sierka 5,69.

Na początku maja br. uczniowie trzecich klas naszej szkoły przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Podzielony był na dwie części:

pierwszą- humanistyczną i drugą matematyczno-przyrodniczą. A oto uczniowie, którzy w sumie zdobyli największą ilość punktów na 100 możliwych:

Magdalena Walnik – 93pkt; Olga Kula – 92pkt; Karolina Strzałka-92pkt.

 

LP

RODZAJ KONKURSU

UCZESTNICY

WYNIK

OPIEKUNOWIE

1

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  KANGUR

Karol Piłka, Tomasz Kudela

Nagroda II. stopnia

E. Jaworska

J. Wiśniewska

 

2

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Bernadetta Semerdżijew

Finalistka etapu wojewódzkiego

p. P. Feledyk

3

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Bernadeta Syguła

Mateusz Świtlicki

Paweł Kita

Paweł Kita

III. m-ce drużynowo  w etapie powiatowym

III. m-ce indywidualnie w etapie powiatowym

p. A. Habrzyk

4

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury

Anna Sierka

Dominika Stanuch, Julia Maruda, Joanna Karolczyk, Weronika Dziura, Bartosz Szeląg, Karolina Gorzała

Nagroda

 wyróżnienie

p. J. Gliwińska

p. I. Boruń,
p. M. Latos
p.A.Barczyk, p.B.Sierka.

5

IV. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego              „Moja Ojczyzna- Europa”

Karolina Gorzała

bardzo dobry wynik

p. M. Latos

6

Krajowy Konkurs Kultury Regionalnej „Moja Mała Ojczyzna”

Karolina Gorzała

bardzo dobry wynik

p. M. Latos

7

Małopolski Konkurs Chemiczny

Karolina Strzałka

Bartosz Mazgaj

Krzysztof Mucha

Paweł Cieślik

Piotr Bonecki

Olga Kula

Renata Swędzioł

Finalistka etapu wojewódzkiego

Uczestnicy etapu rejonowego

 

p. A. Krawiec

8

Małopolski Konkurs Fizyczny

Karolina Strzałka i Piotr Bonecki

 

Bartosz Mazgaj

Grzegorz Walnik

Karolina Gorzała

Olga Kula

 

Finaliści etapu wojewódzkiego

 

Uczestnicy etapu rejonowego

p. J. Bojko

9

„ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego”

Karolina Gorzała

Ścibor Grzanka

Przemysław Pintal

 

Finaliści etapu wojewódzkiego

p. A. Banach

p. M. Latos

10

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Bernadetta Semerdżijew

 

 

Anna Sierka

Joanna Kulawik, Ewelina Majda , Karolina Strzałka, Małgorzata Fil

Finalistka etapu wojewódzkiego

 

Uczestniczki etapu rejonowego

p. P. Feledyk

 

 

p. M. Walnik

p. V. Auguścik

p. M. Bakowski

11

Małopolski Konkurs Matematyczny

Piotr Bonecki

Kwalifikacja do etapu rejonowego

p. E. Grzanka

12

Konkurs Informatyczny                 “ Moja mała Ojczyzna w Internecie”

 

Przemysław Mączka

Finalista etapu wojewódzkiego

p. A. Banach

p. D. Murawski

13

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Anna Sierka, Karolina Skrzyńska, Joanna Jastrzębska

finalistki

p. M. Nowak

p. A. Rutkowska

14

Wojewódzki Konkurs Literacki z kanonu szkolnych lektur obowiązkowych

Anna Sierka, Karolina Gorzała

Wyróżnienie

p. R. Zawisz,
p. I. Boruń,

p. J. Gliwińska

15

IV edycja Małopolskiego Konkursu Wiedzy Ogólnej „W.W. Wiem Więcej ”

Olga Kula, Bartosz Mazgaj, Marcelina Kopeć

Udział w etapie powiatowym

p. P. Feledyk

16

Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej „ Polska Leży nad Bałtykiem”

Beata Molenda

Marcin Ściążko

III. m-ce w kategorii Gimnazjów (i Szkół Podstawowych)

p. G. Kaliś

17

Powiatowy Konkurs Wiedzy o UE i wybranych krajach członkowskich

Magdalena Krawiec

Udział w finale

p. A. Banach

18

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Z Anią Shirley, Panem Samochodzikiem i Tomkiem Wilmowskim -wyprawa w nieznane”

Olga Kula

I. miejsce

p. I. Boruń,  
p. R. Zawisz

19

Szkolny Konkurs „ Super Fizyk Gimnazjum”

Ada Majocha

 

Karolina Skrzyńska

I. m-ce w klasach pierwszych

I. m-ce w klasach drugich

p. J. Bojko