2003/2004

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2004 / 2005

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Małopolski Konkurs Polonistyczny

Laureatka

Anna Sierka

p. Jolanta Gliwińska

2

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat

Karol Piłka

p. Jacek Nowak

3

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat

Karol Piłka

p. Elżbieta Jaworska

4

Małopolski Konkurs Fizyczny

Finalistka

Karolina Skrzyńska

p. Joanna Bojko

5.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Nagroda I. st

Nagroda II. st

Paweł Kula

Szymon Guguła

Dawid Noszczyk

Dawid Pacia

Karol Piłka

p. E. Grzanka

p.J.Wiśniewska

p.J.Wiśniewska

p. E. Jaworska

p. E. Jaworska

6.

IX. Ogólnopolski Konkurs na Pracę  z Literatury

Laureatka

Wyróżnienia

Anna Sierka

Aneta Pączek

Elwira Kańtoch

Dawid Szotek

Patrycja Włoch

p. J. Gliwińska

 

 

p. A. Barczyk

p. Beata Sierka

7.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”

Finaliści etapu wojewódzkiego

Anna Sierka

Mateusz Adamik

Michał Osuch

p. A. Banach

p. R. Smaruj

p. A. Banach

8.

Ogólnopolski Konkurs MŁODY REPORTER DLA ŚRODOWISKA

II. m-ce

 

 

III. m-ce

 
Wyróżnienie

Martyna Oczki, Joanna Kulawik, Milena Kuc
Justyna Grzanka, Anna Gliwińska,

Karolina Woźniczko,  

Justyna Łazarczyk
Marta Porcz, Anna Kliś, Maria Bieda, Aleksandra Luks, Aleksandra Rudy

p. L.  Parcz
p. J. Gliwińska
p. I. Boruń

9.

Ogólnopolski Konkurs MÓJ LAS

II. m-ce w etapie wojewódzkim

III. m-ce w etapie wojewódzkim

Patrycja Włoch

 
Alicja Maniak

p. L. Parcz

10.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

I. m-ce

Szymon Guguła

p. I.  Boruń

p. R. Zawisz

11.

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Bohaterowie literaccy i ich pierwsze kroki w najdłuższej podróży”

I. m-ce

Paweł Kula

p. I. Boruń

p. R. Zawisz

12.

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

II. m-ce

III. m-ce

Joanna Kulawik

Ewelina Majda

p. V. Auguścik

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Finał Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych

I. m-ce 

+ nagroda  :Występ w „Piwnicy pod Baranami” 

Kinga Tomaszewska

Joanna Curyło

Paulina Lelakowska

Dominika Baran

p. Magdalena  Nowak

p. Ryszard Smaruj

2

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

Finalistki

Kinga Tomaszewska

Joanna Curyło

Paulina Lelakowska

Dominika Baran

p. Magdalena Nowak

p. Ryszard Smaruj

3

Powiatowy Festiwal Piosenki Rajdowej

I. m-ce

Kinga Tomaszewska

Joanna Curyło

Paulina Lelakowska

Dominika Baran

Przemysław Spurna

Tomasz Pałka

Mateusz Łydka

p. Magdalena Nowak

4

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

I. m-ce

II. m-ce

wyróżnienie

Przemysław Spurna

Kinga Tomaszewska

Paulina Lelakowska

p. Magdalena Nowak

p. Elżbieta Kulawik

p. Danuta Majcherkiewicz

5

Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

I. m-ce

Kinga Tomaszewska

Joanna Curyło

Paulina Lelakowska

Dominika Baran

p. Magdalena Nowak

6

XIV Zlot Młodzieży Gmin Jurajskich

Formy muzyczne

I. m-ce

Kinga Tomaszewska

Joanna Curyło

Paulina Lelakowska

Dominika Baran

p. M. Nowak

7

XIV Zlot Młodzieży Gmin Jurajskich

Formy taneczne

II. m-ce

Barbara Kwaśny

Justyna Basińska

Sylwia Saczyńska

Agnieszka Zaprzelska

Anna Szczurek

Anna Gliwińska

Anna Kliś

Ada Macocha

Roksana Krzemińska

p. Jolanta Gliwińska

p. Magdalena Nowak

p. Hubert Poczesny

KONKURSY SPORTOWE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Małopolska Gimnazjada Młodzieży Szkolne Ligi LA

finaliści

Agata Banasik,  G. Jakubski,
Łukasz Kasprzyk

S.  Sobociński

Adrian Smętek, Tomasz Pałka, Krzysztof Witaszek, Grzegorz Dziechciarz , Jacek Wojciechowski, Bartłomiej Hagno, Magdalena Musiorska,
Dawid Pacia,
Filip Wołkiewicz, Adam Curyło, Dawid Bębnowski

p. M. Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

 

2

Rejonowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Ligi LA

III. m-ce

Jakub Guguła

S. Jeziorowski, Kamil Madejski, 

p. M.Starczyński
p. G. Kaliś

3

Powiatowe Zawody Szkolnej Ligi LA
- sztafeta 4x100m

-         
100 m

-          rzut oszczepem


 

-          pchnięcie kulą

-          bieg na 1000 m

-          skok w dal

-          w kat. chłopców


I.m-ce

 

 
III. m-ce

I. m-ce

II. m-ce

III. m-ce

 

II. m-ce

I. m-ce

III. m-ce

I. m-ce

G. Jakubski

Łukasz Kasprzyk

Dawid Pacia

Adam Curyło

G. Jakubski

K. Witaszek

Filip Wołkiewicz

Agata Banasik

Adam Curyło

M. Musiorska

K. Witaszek

Dawid Pacia

Paweł Głuch

Robert Pasich

J. Wojciechowski

Bartłomiej Hagno

G. Jakubski

K.  Witaszek

Filip Wołkiewicz

Adam Curyło

K.  Witaszek

Dawid Pacia

p. M. Starczyński

p. G. Kaliś

 

4.

Powiatowe Zawody w Pływaniu
-         
w stylu dowolnym

-          w stylu klasycznym

-          sztafeta 8x50m

 

I. m-ce

II. m-ce

II. m-ce

 

Monika Płonka

Przemysław Michalski

Monika  Płonka, Agata Banasik, Agnieszka Słowik, Julia Maruda , Beata Błaszczyk, Joanna Curyło, Katarzyna Mucha, Justyna Dąbrowska

p. Grzegorz Kaliś

5.

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III. m- ce

Jakub Guguła

Adrian Smętek

Łukasz Kasprzyk

Dawid Bębnowski

Adam Curyło

Filip Wołkiewicz, Łukasz Jurkiewicz, Krzysztof Witaszek, Robert Pasich, Dawid Pacia

p. M. Starczyński

6

Zawody w Narciarstwie Alpejskim

finaliści

Marta Syguła , Marcin Pielka,  Michał Osuch,

Dawid Kula, Marcin Ściążko, Michał Jurczyk

p. Grzegorz Kaliś

7

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 11-osobowej

 

T.Majcherkiewicz, S. Zawada, Konrad Spurna, J. Wołkiewicz, Dawid Szotek, Łukasz Sadurski, W. Wiśniewski, Jakub Guguła,
K. Rembelski, Michał Góźdź, Michał Świeboda Adam Curyło, Szymon Guguła, Michał Jurczyk, Filip Wołkiewicz, Rafał Hejmej,

p. P. Krawczyk

8

Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Piłce Ręcznej

I. m-ce

A. Brąblik, Martyna Mirota, J.  Kłapcińska , M. Musiorska,
P. Dynerowicz, A. Rudy,
Anna Kliś,
M. Nowak,
M. Postołek

p. H. Poczęsny

9

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym

Finaliści

 

Monika Płonka,

Przemysław Michalski

Marcin Ściążko

p. G. Kaliś

10

XIV Zlot Młodzieży Gmin Jurajskich

Konkurencje sprawnościowe

I. m-ce

Mateusz Kotara, Norbert Mrówka, P. Michalski, Marcin Tomsia,

Marcin Ścieżko, D. Bębnowski,
P. Włodarczyk, G. Dziechciarz, Łukasz Sadurski, Katarzyna Fiołek, Anna Szczurek, J. Dąbrowska, Jakub Sadkowski

p. H. Poczęsny

11

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

IV. m-ce

J. Kłapcińska,

M. Musiorska,

Anna Szczurek, J. Dąbrowska, Anita Dąbrowska, R. Krzemińska, Anna Barczyk, Joanna Curyło, K. Skrzyńska, Marta Syguła 

p. H. Poczęsny

INNE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Ogólnopolski Konkurs „Bliżej Teatru” , kat. Edukacja i uczestnictwo

II. nagroda w etapie rej.

Gimnazjum w Kluczach

Nauczyciele zespołu humanistycznego

2

VIII. Edycja Konkursu Literackiego BOLESŁAWSKA ZIMA PROZY 2005

II. m-ce

Artur Trzciański

p. Iwona Boruń

p. Ewa Siwińska

3

Szkolny Konkurs Wiedzy o UE w ramach projektu Dzień Wiosny w Europie

I. m-ce

II. m-ce

III. m-ce

J. Basińska

Patrycja Pająk

Julia Maruda

p. Agata Banach

4

Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej „Polska leży nad Bałtykiem "

III. m-ce

Justyna Dąbrowska

( indyw. i drużyn)

Marcin Ściążko ( drużyn)

p. Grzegorz Kaliś

5

XX Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych

Klasa teatralna

p. Beata Sierka

6

Ogólnopolski Konkurs GRY I PROGRAMY DLA NAS

wyróżnienie

Łukasz Hajduła

p. Beata Sierka

7

Ogólnopolska Kampania ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

wyróżnienie

Anna Moskwa

Ilona Sapiechowska

p. A. Witkowska-Osuch

p. A. Bokalska