2005/2006

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2005 / 2006

 

 

Lp

Konkurs/ zawody

Osiągnięcia

Opiekunowie

1

Konkurs Matematyczny

Finalista etapu wojewódzkiego:

Paweł Kula

Uczestnik etapu rejonowego:

Dawid Pacia

 

 p. Elżbieta Grzanka

 

p. Elżbieta Jaworska

2

Konkurs Fizyczny

Uczestnicy etapu rejonowego:

Tomasz Kudela

Karol Matyssek

 

 

p. Joanna Bojko

3

Konkurs Języka Angielskiego

Uczestnik etapu rejonowego:

Grzegorz Tusznio

 

 p. E. Kulawik

4

Konkurs Języka Niemieckiego

Uczestnik etapu rejonowego:

Beata Gajecka

 

 p. Violetta Auguścik

5

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Uczestnik etapu rejonowego:
Anna Gliwińska

 

 p. Marzanna Walnik

6

 Konkurs Geograficzny

Laureatka etapu wojewódzkiego:

Anna Sierka

 

p. Jacek Nowak

7

Konkurs „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Laureat etapu

Rejonowego ( wojewódzkiego): Mateusz Adamik

Finaliści etapu rejonowego

(wojewódzkiego):
Justyna Basińska

Maciej Gut

 

 p. Ryszard Smaruj

 

p. Agata Banach

 

 

8.

XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

2 miejsce w finale:

- Olga Sierka
- Aneta Sobocińska
- Karolina Moskwa
- Anna Grzanka
- Dominika Guzik

p. Magdalena Nowak

p. Ryszard Smaruj

9.

Powiatowe Zawody w Pływaniu

Sztafeta dziewcząt  8 x 50m

2 m-ce:

Julia Maruda

 

 p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

 

10.

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

Filip Wołkiewicz, Michał Jurczyk, Grachya Serobian, Adam Curyło, Dominik Gamrat, Mateusz Adamik, Dawid Pacia, Damian Kozieł, Michał Góźdź, Szymon Guguła

 

 

11.

Powiatowe Zawody w Pływaniu- styl motylkowy chłopców

2 miejsce:

Marcin Ściążko

p. Grzegorz Kaliś

12

Powiatowe Zawody w Pływaniu- styl dowolny chłopców

 

2 miejsce:

Marcin Ściążko

p. Grzegorz Kaliś

13

Powiatowe Zawody w Pływaniu- styl grzbietowy dziewcząt

3 miejsce:

Katarzyna Mucha

p. Grzegorz Kaliś

14

Powiatowe Zawody w Pływaniu- styl dowolny dziewcząt

3 miejsce:

Julia Maruda

p. Grzegorz Kaliś

15

III Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

1 miejsce:

Olga Sierka

p. Magdalena Nowak

p. Ryszard Smaruj

16

III Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

1 miejsce- zespół TRIO w składzie:

- Aneta Sobocińska
- Olga Sierka
- Karolina Moskwa

p. Magdalena Nowak

p. Ryszard Smaruj

17

Ogólnopolski Konkurs Literacki : Przyroda Moja Miłość

Wyróżnienie: Marta Jurczyk

p. Jolanta Gliwińska

18

Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Triobaskecie chłopców

3, 4 i 5 miejsce 

p. Paweł Krawczyk

19

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2 miejsce ; skład:

- Anita Dąbrowska, Justyna Dąbrowska, Justyna Kłapcińska, Marta Syguła, Roksana Krzemińska, Anna Barczyk, Ewelina Adamuszek, Anna Szczurek, Karina Janikowska, Ada Majocha

p. Marcin Dudzik

20

IV Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

1 miejsce: Olga Sierka

2 miejsce: zespół w składzie:

- Olga Sierka
- Aneta Sobocińska
- Karolina Moskwa
- Anna Grzanka
- Dominika Guzik

p. Magdalena Nowak

p. Ryszard Smaruj

21

Małopolski Konkurs „ Mój SKE- wczoraj i dziś”

2 miejsce dla SKE

( Karina Janikowska,
Joanna Deptalska)

p. Agata Banach

22

Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim

2 miejsce- Kamil Uchto

p. Grzegorz Kaliś

23

Ogólnopolski Konkurs „ Bliżej Teatru”- Teatr 2005

II nagroda dla Gimnazjum
w Kluczach

Grono Pedagogiczne

24

Rejonowe  Zawody w Tenisie Stołowym

Udział:  Jakub Kulanty, Karol Nocoń, Damian  Mucha

p. G. Kaliś

25

Konkurs Literacki: Bolesławska Zima Prozy 2006

I. miejsce w kategorii młodzieżowej- Artur Trzciański

p. I. Boruń

26

Powiatowy Konkurs „ Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”

III. miejsce

Szymon Guguła
Dawid Noszczyk

p. J. Wiśniewska

27

MÓJ LAS 2005/2006 – etap regionalny

III. kategoria

I. miejsce – Klaudia Trzaska,
II. miejsce- Anna Jurkiewicz

p. L. Parcz

28

Moja Mała Ojczyzna

Udział w II. Etapie:

Maciej Barczyk, Bartłomiej Bezłada, Bartłomiej Kuśmierczyk, Olga Sierka, Renata Tusznio,

p. A. Banach

p. B. Sierka

29

Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 3

I. miejsce drużyna w składzie: Tomasz Majcherkiewicz, Szymon Guguła,  Wojciech Wiśniewski, Dawid Ziaja, Konrad Spurna, Adam Curyło, Filip Wołkiewicz, Michał Jurczyk, Rafał Hejmej, Jonatan Wołkiewicz

p. P. Krawczyk

30

V Wojewódzki Konkurs Biblijny

Finalistka etapu wojewódzkiego: Magdalena Szot

p. M. Nowak

 31

XIX Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „ Talenty Małopolski”

 

 Finalistki - Zespół „Panta Rei” w składzie:  Olga Sierka, Aneta Sobocińska ,Karolina Moskwa, Anna Grzanka,  Dominika Guzik

 p. M. Nowak,

p. R. Smaruj

32

X Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

Wyróżnienie dla Anny Sierki

p. J. Gliwińska

33

Małopolski Konkurs Muzyczny „ Jan Paweł II- Niech przetrwa to, co niezniszczalne”

I miejsce – Olga Sierka

p. M. Nowak

34

Małopolski Konkurs Muzyczny „ Jan Paweł II- Niech przetrwa to, co niezniszczalne”

I miejsce – zespół PANTA REI w składzie: Olga Sierka, Aneta Sobocińska ,Karolina Moskwa, Anna Grzanka,  Dominika Guzik

p. M. Nowak

35

Małopolski Konkurs  Plastyczny „ Jan Paweł II- Niech przetrwa to, co niezniszczalne”

I miejsce – Paulina Leśniak,

III miejsce- Anna Sierka

p. L. Piłka

 

36

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu

Finaliści:

Agnieszka Słowik, Karolina Pielka, Marta Syguła, Roksana Krzemińska, Ewelina Adamuszek, Sonia Wróbel, Karina Janikowska, Katarzyna Mucha, Ciempka Agata, Renata Tusznio

Dawid Pacia, Grzegorz Tusznio, Kacper Nowosadzki, Michał Góźdź, Tomasz Majcherkiewicz, Karol Pacia, Bartłomiej Bezłada, Marcin Ściążko, Szymon Wcisło, Dawid Noszczyk

p. M. Starczyński,

p. G. Kaliś

37

Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej „ Polska leży nad Bałtykiem”

III miejsce- Bartłomiej Bezłada, Karina Janikowska

p. G. Kaliś

38

II Ogólnopolski Konkurs „ Gry i programy dla nas”

Wyróżnienie dla Łukasza Hajduły

p.B. Sierka

39

Powiatowy Festiwal Piosenki Rajdowej

I miejsce - Olga Sierka, Anna Grzanka, Dominika Guzik, Izabela Porcz, Klaudia Mosór, Ewa Szczęch, Małgorzata Walasek, Erwin Karolczyk, Maciej Barczyk, Filip Jaworski, Adrian Słowik 

p. M. Nowak,
p. R. Smaruj

40

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Gimnazjalnych

II miejsce: Justyna Dąbrowska, Magdalena Musiorska, Postołek Małgorzata, Denerowicz Patrycja, Rudy Aleksandra,        Kliś Anna, Kłapcińska Justyna, Martyna Mirota

p. P. Krawczyk

41

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce- sztafeta szwedzka chłopców w składzie: Patryk Krzywda, Damian Kozieł, Szymon Guguła, Łukasz Dylewski

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

42

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

II miejsce w biegu na 1000 m – Filip Wołkiewicz

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

43

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce w biegu na 300 m- Agata Ciempka

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

44

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce w rzucie oszczepem – Filip Wołkiewicz

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

45

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

III miejsce w biegu na 600m- Patrycja Wilk

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

46

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce w rzucie oszczepem- Martyna Mirota,

II miejsce- Alicja Chmiel

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

47

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce w sztafecie 4 x 100 m: Adam Curyło, Dawid Pacia, Michał Jurczyk, Kamil Madejski

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

48

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce w biegu na 100 m – Adam Curyło

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

49

Powiatowa Szkolna Liga Lekkoatletyczna

III miejsce drużyna dziewcząt w składzie:

Agata Ciempka, Martyna Mirota, Aleksandra Luks, Anna Szczurek, Anna Barczyk, Anita Dąbrowska, Patrycja Wilk, Alicja Chmiel, Małgorzata Postołek, Karolina Janik

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

50

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

III miejsce w skoku w dal: Dawid Pacia

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

51

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

III miejsce w biegu na 300m – Damian Kozieł

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

52

Powiatowa Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna

I miejsce drużynowo chłopcy: Łukasz Dylewski, Mateusz Kocjan, Bartłomiej Kuśmierczyk,  Bartłomiej Bezłada

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

53

Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży w drużynowej l.a.

II miejsce chłopcy: Michał Jurczyk, Dominik Gamrat, Rafał Niedźwiedzki, Norbert Jezuita,

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś

54

 IV Rejonowy Konkurs Matematyczny „ Znakomity Matematyk” . Organizator  Gimnazjum w Bolesławiu

Wyróżnienie dla ucz. Pawła Kuli

p. E. Grzanka

55

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur”

Bardzo dobry wynik :

- Mateusz  Olesiak

-  Paweł Kula

wyróżnienia:

- Maciej Gut

- Wojciech Gut

- Szymon Guguła,

- Dawid Noszczyk

- Tomasz Birecki

- Dawid Pacia

 

p. E. Jaworska

p. E. Grzanka

 

p. E. Grzanka

p. E. Grzanka

p. J. Wiśniewska

p. J. Wiśniewska

p. J. Wiśniewska

p. E.Jaworska

56

III edycja konkursu MOJE FINANSE Z KLASY DO KASY

Certyfikat inwestora dla:

Ewa Dąbrowska, Klaudia Mosór, Monika Mazgaj, Beata Gajecka, Michał Michniewski, Bartłomiej Bezłada, Bartłomiej Kuśmierczyk, Maciej Barczyk, Karol Matyssek

p. A. Banach

57

Konkurs Internetowy : Poznawaj Polskę 2006

Udział w II etapie : Anna Gliwińska

p. J. Gliwińska

58

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

III m-ce:

Filip Ścigaj, Szymon Guguła, Dawid Ziaja, Filip Wołkiewicz, Mateusz Kopeć, Michał Jurczyk, Michał Góźdź, Jakub Kulanty, Dawid Bębnowski, Konrad Rembelski, Adam Curyło, Rafał Hejmej, Michał Barczyk, Konrad Spurna, Wojciech Wiśniewski

p. P.  Krawczyk

59

Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2006 woj. Małopolskiego

4 m-ce:

Tomasz Majcherkiewicz, Dawid Ziaja, Szymon Guguła, Konrad Spurna, Jonatan Wołkiewicz, Wojciech Wiśniewski, Jakub Kulanty, Mateusz Kopeć,  Kamil Uchto, Adam Zacłona

p. P. Krawczyk

60

Zawody o Puchar Starosty Olkuskiego w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych

I m-ce:

Filip Wołkiewicz, Adam Curyło, Michał Jurczyk, Michał Góźdź, Rafał Hejmej, Krzysztof Wilk, Dawid Ziaja, Konrad Spurna, Wojciech Wiśniewski, Tomasz Majcherkiewicz, Mateusz Kopeć, Adam Zacłona, Konrad Rembelski, Jakub Kulanty, Kamil Uchto, Michał Barczyk

p. P.Krawczyk

61

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ TĘCZA”

I m-ce w szkole: Aleksandra Musiorska,

Wyróżnienia: Anna Gliwińska, Dominika Stanuch, Jagoda Ludwikowska, Aleksandra Czapla, Justyna Grzanka,Sonia Wróbel, Ada Majocha

p. L. Piłka

62

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „ Jan Paweł II- Pielgrzym Świata”

I m-ce: Paulina Leśniak

p. L. Piłka,
p. M. Nowak

63

Wojewódzka Drużynowa Liga LA

Finaliści: Adam Curyło, Damian Kozieł, Kamil Madejski, Damian Oczki, Szymon Guguła, Patryk Krzywda, Grachya Serobian, Dawid Bębnowski, Bartłomiej Hagno, Karol Słaboń, Bartłomiej Pilarczyk, Tomasz Majcherkiewicz, Jacek Wojciechowski, Paweł Kobierzyński.

p. M. Starczyński,

 p. G. Kaliś