2005/2006

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Małopolski Konkurs Geograficzny

Udział w etapie rejonowym

Paweł Kula

p. J. Nowak

2

Małopolski Konkurs Biologiczny

Udział w etapie rejonowym

Wojciech Gut

p. L. Parcz

3

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalista etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Paweł Kula

 

Magdalena Luks, Dawid Noszczyk

p. E. Grzanka

4

Małopolski Konkurs Chemiczny

Finalista etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Dawid Noszczyk,

 

Mateusz Madej

p. A. Krawiec

5

Małopolski Konkurs Fizyczny

Udział w etapie rejonowym

Paweł Kula

Dawid Noszczyk,

p. J. Bojko

6

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Laureatka etapu wojewódzkiego

Finalistka etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Natalia Sieklicka

Beata Gajecka

 

Aldona Jeleńska

p. M. Walnik

p. V. Auguścik

 

p. M. Walnik

7

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Finalistka etapu ogólnopolskiego

 

Udział w etapie rejonowym

Beata Gajecka

 

Anna Baldy

Anna Jurkiewicz

Maciej Barczyk

Jakub Mrówka

Natalia Sieklicka

Renata Tusznio

Katarzyna Witek

p. V. Auguścik

 

 

 

 

p. M. Walnik

8.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego

Laureat etapu rejonowego

Udział w etapie rejonowym

Maciej Gut

Wojciech Gut

Sławomir Krysztofiak

p. Agata Banach

 

9

Rejonowy Konkurs Grafiki Komputerowej -   „Szkoła moich marzeń”

Udział w etapie rejonowym

Adrian Słowik, Agnieszka Słowik, Ewa Dąbrowska

 

10

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2007

wyróżnienia

Mateusz Olesiak

Agata Ciempka

Paweł Kula

Tomasz Birecki

Szymon Guguła

p.E. Jaworska

p.E. Grzanka

 

p. D. Cichoń

 

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

V Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

II miejsce

Krystian Stachura

p. M. Nowak

2

V Międzyszkolny Konkurs Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

I miejsce -zespół

Karolina Zub

Aneta Sobocińska

Karolina Moskwa

p. M. Nowak

3

Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

I miejsce w eliminacjach rejonowych

Aneta Sobocińska

Karolina Moskwa

Olga Sierka

Anna Grzanka

p. M. Nowak

4

Eliminacje Powiatowe XXII Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „ Bajdurek”

udział

Zespoł teatralny

p. A. Banach,

p. B. Sierka

5

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tęcza“

II miejsce

wyróżnienia

Paulina Leśniak

Olga Woźniczka

Patrycja Witkowska

Maciej Barczyk

p. L. Piłka

6

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mnie ta Ziemia od innych droższa”

I miejsce

Paulina Leśniak

p. L. Piłka

 

KONKURSY SPORTOWE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Powiatowe Zawody Piłki Koszykowej

 Chłopców

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

Filip Ścigaj, Łukasz Olesiak, Adam Zacłona, Kamil Uchto, Mateusz Kopacz, Patryk Krzywda, Łukasz Dylewski, Kacper Nowosadzki, Bartłomiej Bezłada, Bartłomiej Kuśmierczyk,

Bartłomiej Pilarczyk, Dawid Ziaja

 

p. H. Poczęsny

2

Rejonowa Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej

III miejsce

Filip Ścigaj, Tomasz Majcherkiewicz, Szymon Guguła, Dawid Ziaja, Jonatan Wołkiewicz, Wojciech Wiśniewski, Jakub Kulanty, Mateusz Kopeć, Adam Zacłona, Kamil Uchto, Patryk Krzywda

p. P. Krawczyk

3

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

Finaliści

Agata Ciempka, Patryk Krzywda-

Wojciech Wiśniewski, Mateusz Kopeć

p. M. Starczyński

4

Powiatowa Indywidualna Liga LA

I m-ce bieg na 600 m

Agata Ciempka

p. M. Starczyński

 

5

Powiatowa Indywidualna Liga LA

bieg na 100m

II m-ce- Szymon Guguła,

p. M. Starczyński

 

6

Powiatowa Indywidualna Liga LA

Bieg na 300m

I m-ce Patrycja Wilk

II m-ce Patryk Krzywda

III m-ce Karol Pacia

p. M. Starczyński

 

7

Powiatowa Indywidualna Liga LA

Sztafeta 4 x 100m

I m-ce- Krystian Stachura

 

p. M. Starczyński

 

8

Powiatowa Indywidualna Liga LA

Sztafeta szwedzka

III m-ce- Patrycja Wilk, Martyna Mirota, Sylwia Kulawik, Magdalena Musiorska

p. M. Starczyński

 

9

Wojewódzka Indywidualna Liga LA

finaliści

Bieg na 100 m- Szymon Guguła

Sztafeta szwedzka- Patryk Krzywda, Mateusz Kopeć, Karol Pacia, Szymon Guguła,

4 x 100 - Paweł Krzykawski, Łukasz Dylewski, Adam Zacłona, Krzysztof Dudek Krystian Stachura;

Wojciech Wiśniewski, Norbert Jezuita, Dawid Ziaja, Filip Ścigaj, Mateusz Mucha, Bartłomiej Kuśmierczyk

 

p. M. Starczyński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Drużynowym 

II miejsce

III miejsce

Jakub Kulanty, Damian Mucha

Maciej Bieda, Karol Nocoń

p. H. Poczęsny

11

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Indywidualnym

 

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Jakub Kulanty

Karol Nocoń

Damian Mucha

p. H. Poczęsny

12

III Ogólnopolski Turniej Sprawnościowy Szkół im. Jana Pawła II „ Zwyciężaj siebie”- półfinały

III miejsce

Sonia Wróbel, Katarzyna Mucha, Bartłomiej Bezłada, Tomasz Majcherkiewicz

p. G. Kaliś

13

 

 

 

 

 

 

 

 

14

 

 

 

 

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców – Szkoły Gimnazjalne

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt  – Szkoły Gimnazjalne

II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

II miejsce

Bartłomiej Kuśmierczyk, Jakub Kulanty, Konrad Spurna, Tomasz Majcherkiewicz, Bartłomiej Bezłada, Dawid Ziaja, Filip Ścigaj, Patryk Krzywda, Grzegorz Majcherkiewicz, Łukasz Dylewski, Krystian Stachura

Aleksandra Rudy, Justyna Dąbrowska, Magdalena Mirota, Martyna Mirota, Magdalena Musiorska, Milena Plich, Anna Kliś, Małgorzata Postołek, Monika Pacholec

p. Paweł Krawczyk

 

 

 

 

 

 

p. Paweł Krawczyk

 

15

Powiatowe Zawody  w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Szkoły Gimnazjalne

I miejsce

Konrad Spurna, Dawid Woźniczko, Mateusz Kocjan, Michał Oczkowsi, Adam Zacłona, Szymon Guguła, Mateusz Kopeć, Dominik Gamrat, Krzywda Patryk, Wojciech Wiśniewski

p. Marek Starczyński

p. Paweł Krawczyk

16

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna  Chłopców – Szkoły  Gimnazjalne

 

I miejsce

Paweł Krzykawski, Szymon Guguła, Mateusz Kopeć, Pacia Karol, Wiśniewski Wojciech, Mateusz Kocjan, Szczepan Polak, Dawid Woźniczko, Dominik Gamrat, Michał Oczkowski, Patryk Majcherkiewicz, Rafał Curyło, Filip Kwinta, Krystian Stachura, Mateusz Mucha, Dawid Ziaja, Norbert Jezuita, Bartłomiej Pilarczyk, Filip Ścigaj

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

17

Drużynowa Liga Lekkoatletyczna  Dziewcząt – Szkoły  Gimnazjalne

III miejsce

Sylwia Kulawik, Paulina Mirota, Angelina Błaszczyk, Agata Ciempka, Aleksandra Luks, Magdalena Mirota, Martyna Mirota, Agnieszka Staszkiewicz, Alicja Chmiel, Justyna Łazarczyk, Magdalena Sypuła, Aleksandra Rudy, Małgorzata Postołek, Magdalena Musiorska, Justyna Dąbrowska

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

18

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Olkuszu

I miejsce

Tomasz Majcherkiewicz

Szymon Guguła

Dawid Ziaja

Mateusz Kopeć

Jakub Kulanty

Jonatan Wołkiewicz

Wojciech Wiśniewski

Konrad Spurna

p. P. Krawczyk

19

Coca – Cola Cup 2007 Województwa Małopolskiego

Finaliści konkursu (13 m.)

Bartłomiej Kuśmierczyk

Jakub Kulanty

Adam Zasłona

Kamil Uchto

Damian Mucha

Tomasz Knap

Krystian Stachura

Maciej Bieda

Marek Smętek

Grzegorz Majcherkiewicz

p. Paweł Krawczyk

20

Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej” Polska leży nad Bałtykiem”

III m. w klasyfikacji drużynowej

Bartłomiej Bezłada

Justyna Dąbrowska

p. G. Kaliś

21

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – drużynowa Liga Lekkoatletyczna Chłopców

finaliści

Mateusz Kopeć

Paweł Krzykawski

Karol Pacia

Wojciech Wiśniewski

Norbert Jezuita

Konrad Spurna

Dawid Wodniczko

Michał Oczkowski

Rafał Curyło

Krystian Stachura

Filip Ścigaj

Dawid Ziaja

Bartłomiej Pilarczyk

Guguła Szymon

p. Marek Starczyński

22

Małopolska Gimnazjada Młodzieży –sztafeta pływacka 8 x 50m. dziewcząt

finalistki

Agata Ciempka

Sylwia Wdaniec

Renata Tusznio

Dagmara Dobrek

Magdalena Sypuła

Agnieszka Słowik

Katarzyna Mucha

Sonia Wróbel

p. G. Kaliś

22

Małopolska Gimnazjada Młodzieży –sztafeta pływacka 8 x 50m. chłopców

finaliści

Kacper Nowosadzki

Mateusz Mucha

Jonatan Wołkiewicz

Konrad Spurna

Szymon Wcisło

Bartłomiej Bezłada

Tomasz Majcherkiewicz

Filip Kwinta

Rafał Curyło

Michał Erkiet

 

23

Powiatowe Zawody w pływaniu indywidualnym chłopców

II m.

III m.

Bartłomiej Bezłada

Michał Erkiet

Szymon Wcisło

p. G. Kaliś

24

Powiatowe Zawody w pływaniu indywidualnym dziewcząt

III m.

Agnieszka Staszkiewicz

p. G. Kaliś

25

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – narciarstwo klasyczne

finalistka

Patrycja Witkowska

p. G. Kaliś

26

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – pływanie stylem klasycznym

finalistki

Agnieszka Staszkiewicz

Sonia Wróbel

p. G. Kaliś

27

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – pływanie stylem grzbietowym

finaliści

Katarzyna Mucha

Magdalena Sypuła

Michał Erkiet

p. G Kaliś

28

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – pływanie stylem dowolnym

finalista

Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

 

 

INNE

Lp

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1

Ogólnopolski Konkurs „Bliżej Teatru-teatr 2006” , kat. Edukacja i uczestnictwo

I. nagroda w etapie rej.

Gimnazjum w Kluczach

Nauczyciele zespołu humanistycznego pod kierunkiem. R. Zawisz

2

Małopolski Konkurs na Bajkę Profilaktyczną i Ilustrację do Bajek Profilaktycznych

wyróżnienie

Monika Czarnota

p. Anna Bokalska

3

VI Gminna Olimpiada Wiedzy o Uzależnieniach

 

I miejsce

III miejsce

Paulina Leśniak

Ewa Dąbrowska

p. A. Bokalska

4

Powiatowy Konkurs Gazetek Szkolnych „ Gazetkowo”

II miejsce

Redakcja gazetki FUX:

Magdalena Gryta

Anna Swędzioł

Dominika Basińska

Tomasz Birecki

Dawid Noszczyk

p. D. Cichoń, p. A. Barczyk, p. D. Mrówka

5

„Moja wieś, moje gospodarstwo. Dwa lata po wejściu do UE”

Wyróżnienie w konkursie małopolskim - zespołowo

Jakub Mrówka

Anna Jurkiewicz

Olga Staszkiewicz

Klaudia Masiarz

Katarzyna Witek

 

p.A. Banach

6

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Zwyczaje i tradycje w literaturze polskiej”

 

 

IV miejsce

udział

Paweł Kula

Artur Trzciański

 

 

7

Wojewódzkie Zawody” Polska Marynarka Wojenna, a historia polskiego wybrzeża”

I miejsce

Bartłomiej Bezłada

p.G. Kaliś

8

Etap Regionalny Konkursu „ Mój Las”- edycja 2006/07

I miejsce

II miejsce

Michał Senejko

Ewa Dąbrowska

p. Lucyna Parcz

9

Małopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej”W.W. – Wiem Więcej”

Laureat konkursu

Dawid  Noszczyk