OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 L.p.

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureat

 

Finaliści

 

Udział w etapie rejonowym

Maciej Barczyk

 

Wojciech Gut, Mateusz Basiński, 

Kacper Nowosadzki, Maciej Gut

p. J. Nowak

2.

Małopolski Konkurs Biologiczny

Udział w etapie rejonowym

Wojciech Gut

Maciej Gut

Mateusz Olesiak

p. L. Parcz

p. T. Gut

3.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Udział w etapie rejonowym

Monika Mazgaj, Łukasz Dylewski, Jakub Mrówka Mateusz Olesiak,

p. E. Grzanka

 

p. E. Jaworska

4.

Małopolski Konkurs Chemiczny

 Finalistka

 

Udział w etapie rejonowym

Agata Ciempka

 

Łukasz Dylewski, Maciej Barczyk, Magdalena Zacłona, Wojciech Gut, Anna Jurkiewicz, Paulina Leśniak, Mateusz Basiński

p. A. Krawiec

5.

Małopolski Konkurs Fizyczny

Udział w etapie rejonowym

 Łukasz Dylewski, Anna Jurkiewicz, Joanna Osuch

p. J. Bojko

6.

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Laureatki

 

 

Finaliści

 

 

 

Udział w etapie rejonowym

Natalia Sieklicka

Beata Gajecka

 

Anna Baldy

Daria Szmuk

Jakub Mrówka

Renata Tusznio

 

 Maciej Barczyk

p. M. Walnik

 p. V. Auguścik

 

 V. Auguścik

 

 

p. M. Walnik

 

V. Auguścik

7.

Małopolski Konkurs Historyczny

Udział w etapie rejonowym

Anita Stochel

p. T. Gut

8.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

III m-ce w etapie regionalnym

Udział w etapie regionalnym                                    ( ponadwojewódzkim)

Natalia Sieklicka

 

Beata Gajecka

Anna Baldy

Maciej Barczyk

Łukasz Dylewski

Jakub Mrówka

Renata Tusznio

p. M. Walnik

 

p. V. Auguścik

 

 

 

 

p. M. Walnik

9.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Laureat etapu rejonowego

Finaliści etapu rejonowego

Maciej Barczyk

Wojciech Gut

Mateusz Basiński

p. T. Gut

10.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Udział w etapie rejonowym

Maciej Gut

p. E. Kulawik

11.

Małopolski Konkurs Biblijny

Laureatki

 

Finaliści

Anna Baldy,

Paulina Leśniak

 

 

 Joanna Osuch, Szymon Wcisło

p. M. Nowak

12.

Konkurs: „W.W.-Wiem Więcej”

Udział w etapie rejonowym

Mateusz Olesiak

p. A. Barczyk

13.

II Olimpiada Zdrowia

Udział w etapie wojewódzkim

Paweł Mendel

p. L. Parcz

14

Międzynarodowy Konkurs                      ” Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

M. Olesiak,

M. Mazgaj,

A. Ciempka,

J. Mrówka

M. Bożek,

G. Leśniak,

M. Smentek

E. Wicherek

 

p. E. Jaworska

p. E. Grzanka

p. E. Grzanka

p. E. Grzanka

p. A Witkowska-Osuch

p. A Witkowska-Osuch

p. A Witkowska-Osuch

p. D. Cichoń

15

Powiatowy Konkurs                                  „ Matematyczno-Przyrodniczy          Czar-Par”

I miejsce

Natalia Musiał

Jakub Mrówka

p. E. Grzanka

16

Konkurs Powiatowy „ Znakomity Matematyk”

I miejsce

III miejsce

Monika Mazgaj

Mateusz Olesiak

p. E. Grzanka

p. E. Jaworska

 

KONKURSY SPORTOWE 

1.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – bieg na 100m

 

finalista

Krystian Stachura

p. M. Starczyński

2.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – sztafeta 4 x 100m

II miejsce

 

 

Krystian Stachura, Michał Oczkowski, Adam Zacłona,

Adrian Jagielski

p. M. Starczyński

3.

Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe Szkół Gimnazjalnych

I miejsce –kl.1

I miejsce – kl. III

III miejsce – kl. III

 

III miejsce- kl. II

Tomasz Kocjan

Patryk Krzywda

Michał Oczkowski

 

Radosław Musiał

p. M. Starczyński

4.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – pchnięcie kulą

finaliści

Mateusz Mucha,  Jakub Kulanty

p. M. Starczyński

5.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – bieg na 300m

 

finalista

Michał Oczkowski

p. M. Starczyński

6.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – skok w dal

 

finalista

Rafał Curyło

p. M. Starczyński

7.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – sztafeta 4 x 100m

finalistki

Klaudia Curyło

Sylwia Kulawik

Aleksandra Górniak

Paulina Mirota

p. M. Starczyński

8

II Mikołajkowe Zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w tenisie stołowym

I miejsce

 

III miejsce

Karol Nocoń

 

Jakub Kulanty

p. P. Krawczyk

9.

Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej

III miejsce

Bartłomiej Kuśmierczyk,

Jakub Kulanty,

Adam Zacłona, Kamil Uchto, Damian Mucha, Tomasz Knap, Krystian Stachura, Maciej Bieda, Marek Smętek.

p. P. Krawczyk

10

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Indywidualnym

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Damian Mucha

Jakub Kulanty

Karol Nocoń

p. H. Poczęsny

11

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym

finaliści

Damian Mucha

Jakub Kulanty

Karol Nocoń

p. H. Poczęsny

12

Powiatowe Zawody w Pływaniu Indywidualnym- 50 m stylem grzbietowym

 

III miejsce

Magdalena Sypuła

p. G. Kaliś

13

Powiatowe Zawody w Pływaniu Indywidualnym- 50 m stylem motylkowym

 

III miejsce

Szymon Wcisło

p. G. Kaliś

14

Powiatowe Zawody w Pływaniu Indywidualnym- 50 m stylem dowolnym

I miejsce

Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

15

Powiatowe Zawody w Pływaniu Drużynowym - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym

 

II miejsce

Sylwia Wdaniec, Milena Plich, Gabriela Dobrek, Kinga Walnik, Agnieszka Staszkiewicz, Olga Woźniczka, Dagmara Dobrek, Magdalena Sypuła

 

p. G. Kaliś

16

Powiatowe Zawody w Pływaniu

Drużynowym - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym

II miejsce

Mateusz Mucha, Damian Czyżykowski, Tomasz Porębski, Norbert Kula, Kacper Nowosadzki, Jarosław Lelakowski, Szymon Wcisło, Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

17

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców

II miejsce

B. Kuśmierczyk,                       J. Kulanty, B. Bezłada,             G. Majcherkiewicz,               P. Krzywda, D. Mucha,  Ł. Dylewski, K. Sambor, J. Strózik

p. P. Krawczyk

18

Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej

III miejsce

B. Kuśmierczyk,                     J. Kulanty, A. Zacłona, M. Kopacz, P. Krzywda, Ł. Dylewski, K. Sambor,

K. Nowosadzki,D. Mucha

B. Bezłada

p. P. Krawczyk

19

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce

T. Kocjan, R. Curyło,             P. Delkowski, A. Mosur, M. Trzaska,M. Cynkier, A. Jagielski, R. Musiał,                           G. Majcherkiewicz,              M. Oczkowski

p. M. Starczyński,                  p. H. Poczęsny

20

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

III miejsce

B. Bezłada, D. Mucha,           J. Lelakowski, J. Kulanty,                     K. Stachura, P. Krzywda,

G. Majcherkiewicz,

B. Kuśmierczyk,                     J. Strózik, A. Zacłona 

 

p. P. Krawczyk

21

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu, sztafeta

finaliści

E. Szczęch, G. Dobrek,. P.Witkowska, K. Walnik, A. Staszkiewicz,                      A. Ciempka, R. Tusznio                                K. Kuśmierczyk,                     D. Dobrek, O. Woźniczka

 

D. Czyżykowski, N.Kula                   M. Michalik,T. Kocjan,     J. Szarek, D. Miłowicki, K. Nowosadzki, S. Wcisło

J. Lelakowski, B. Bezłada 

p. G. Kaliś

22

Rejonowa Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Piłce Nożnej

II miejsce

G. Majcherkiewicz,

A. Zacłona, M. Smętek, K. Stachura, K. Dudek,  T. Knap, J. Kulanty,             D. Czyżykowski,                   D. Mucha, K. Uchto,           M. Bieda, F. Kwinta,

R. Musiał  

p. P. Krawczyk

23

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej Lidze LA 

 

finalistki

A. Górniak, S. Kulawik, K. Majcherkiewicz,

A. Błaszczyk, M. Mirota,

A. Staszkiewicz,                  M. Walasek, M. Plich,           R. Serobyan, O. Sierka, M. Włoch, K. Moskwa, 

K. Witek, M. Sypuła

 

24

Powiatowa Drużynowa Liga LA Dziewcząt

I miejsce

K. Curyło, A. Ciempka,                   A. Borowiecka, P. Mirota

p. M. Starczyński,              p. H. Poczęsny

25

Powiatowa Drużynowa Liga LA Chłopców

II miejsce

K. Stachura, A. Jagielski, D. Domagała, K. Kopa,  P. Delkowski, J. Kulanty, M. Mucha, R. Karoń,            F. Kwinta, J. Lelakowski, T. Kocjan, A. Mosur,

M. Oczkowski,                       K. Ścisłowski,                         G. Majcherkiewicz

p. M. Starczyński,              p. H. Poczęsny

26

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – rzut oszczepem

finaliści

Magdalena Sypuła, mateusz Mucha

p. M. Starczyński

27

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA  – bieg na 300 m

finalistka

Aleksandra Górniak

p. M. Starczyński

 

 

INNE

 1

Gminny Konkurs Fotograficzny: WAKACJE W MOJEJ GMINIE

I miejsce

Aleksandra Kalarus

-

2

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Morskiej „ Polska Marynarka Wojenna, a historia wybrzeża polskiego”

Udział w finale ogólnopolskim

Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

3

Powiatowy Konkurs Biblioteczny TROPAMI KULTUR „W KRĘGU KULTURY ROMÓW”

Wyróżnienie II st. 

Gabriela Leśniak

p. R. Zawisz

4

Powiatowy Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej „ Polska Marynarka Wojenne a Historia Wybrzeża Polskiego”

III m-ce ind.

 

III m-ce zesp.

Patrycja Witkowska

 

Patrycja Witkowska, Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

5

Wojewódzki Finał Konkursu Wiedzy Morskiej „ Polska Marynarka Wojenne a Historia Wybrzeża Polskiego”

I miejsce

Bartłomiej Bezłada

p. G. Kaliś

6

Konkurs „ Mój Las”- etap regionalny ( wojewódzki)

I m-ce 

III m-ce

Marta Molenda

Kinga  Walnik

 

p. L. Parcz

7

Ogólnopolski Konkurs „ Bliżej Teatru- Teatr 2007”

II nagroda

Gimnazjum                                  w Kluczach

opr. R. Zawisz

8

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  „ Współcześni bohaterowie literaccy w poszukiwaniu własnej drogi życiowej”

II miejsce

Katarzyna Witek

p. A. Barczyk,

p. R. Zawisz

9

Powiatowy Konkurs na Tryptyk Wielkanocny pod patr. Ks. Bp Dr. Piotra Skuchy

III miejsce

Angelika Kisielewska

Jakub Leś

p. M. Nowak

10

VII Festiwal Piosenki Rajdowej

I miejsce

M. Burak, A. Nidziński,

A. Zacłona, A. Zagała,          K. Walnik, O. Płachecka, K. Kuśmierczyk,                    K. Mosór

p. M. Nowak

11

XXI Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych- eliminacje wojewódzkie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Olga Sierka

 

Zespół Panta Rei                       w składzie: O. Sierka,              K. Moskwa, A. Grzanka, A. Sobocińska

p. M. Nowak

12

Konkurs Internetowy „ Poznawaj Polskę 2008” organizowany przez FWS

finalistka

Natalia Burak

 

13

Konkurs „ Dyplomacja i Sprawy Międzynarodowe” organizowany przez Stowarzyszenie Euro Atlantyckie i Fundację Wspomagania Wsi

 

laureatka

Natalia Burak

 

14

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tęcza”

1 miejsce  województwie

Paulina Leśniak

p. L. Piłka

15

XV Wojewódzki Przegląd- Konkurs „ Bliżej Świata”

II miejsce

K. Mosór, P. Wójcik,              K. Kuśmierczyk,                      M. Żuber, K. Walnik

p. M. Nowak,

p. P. Feledyk

16

Wojewódzki Konkurs Plastyczny: „Świat wokół mnie”

laureatka III m-ca

Paulina Leśniak

p. L. Piłka

17

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „ Piękno w lesie ukryte”

III m-ce

Patrycja Witkowska

p. L. Parcz

18

Małopolski Projekt „ Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia”

wyróżnienie

A. Jurkiewicz, K. Mosór, M. Zacłona, K. Masiarz, P. Leśniak, R. Tusznio, M. Barczyk, B. Bezłada,  B. Kuśmierczyk, K.Zub,  P.Szatan, B Maciejewski, B. Luks, D. Szmuk,                A. Dziura, N. Musiał,            A. Kalarus, M. Kulawik, P. Witkowska, M. Pikul, A. Tkacz

p. A. Bokalska

p. M. Nowak,