OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007       2007/2008

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

L.p.

Rodzaj konkursu

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekunowie

1.

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finalista etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Sławomir Krysztofiak

 

 

Kuba Kopecki

p. J. Nowak

2.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalistka etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Ewa Wicherek,

 

 

Jakub Mrówka

p. D. Cichoń

 

 

p. E. Grzanka 

3.

Małopolski Konkurs Chemiczny

 Finalista etapu wojewódzkiego

 

Udział w etapie rejonowym

Sławomir Krysztofiak

 

 

Ewa Wicherek, Olga Woźniczka, Jakub Mrówka,

p. A. Krawiec

4.

Małopolski Konkurs Fizyczny

Udział w etapie rejonowym

Sławomir Krysztofiak,

Jakub Mrówka

p. J. Bojko

5.

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Finaliści etapu wojewódzkiego

Daria Szmuk

Jakub Mrówka 

p. V. Auguścik

 

6.

Małopolski Konkurs Historyczny

Udział w etapie rejonowym

Klaudia Jeziorowska,

Sławomir Krysztofiak, Karol Piłka

p. A. Banach

 

p. T. Gut

7.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

III m. w etapie regionalnym

VI m. w etapie regionalnym

Jakub Mrówka

Daria Szmuk

 

p. V. Auguścik

 

 

8.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945.

Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej

laureat etapu wojewódzkiego

 

udział w etapie rejonowym

Karol Piłka

 

 

Marlena Skalska,

Adam Turlej

 

p. T. Gut

 

 

p. M. Latos

p. A. Banach

 

9.

Małopolski Konkurs Biblijny

Udział w etapie rejonowym

Weronika Kaliś, Jakub Mrówka

p. M. Nowak

10.

Małopolski Konkurs Informatyczny

Udział w etapie rejonowym

Łukasz Janda

p. S. Kloc

11.

Konkurs Edukacji Prawnej i Obywatelskiej

udział w II etapie konkursu

Karolina Zub, Milena Pikul, Damian Czyżykowski

p. A. Banach

p.T.Gut

12.

VIII Wojewódzki Konkurs Biblijny

finalistka etapu wojewódzkiego

Katarzyna Kuśmierczyk

p. M. Nowak

 

KONKURSY SPORTOWE

 

1.

Małopolska Gimnazjada Młodzieży

 

udział w  finale Wojewódzkim Zespołów Tanecznych  „ Rytm-Muzyka_Taniec”

J. Stawiarska, M. Sypuła,

M. Karłowicz, D. Szmuk,

A. Kalarus, A. Dziura,

M. Molenda, A. Zagała,

N. Woźniczko, M. Żuber, K. Skrzypczyńska, K. Walnik, P. Witkowska, M. Kaźmierczyk,

p. P. Krawczyk

2

Powiatowe Zawody Grup Tanecznych

I miejsce

K. Matysek

p. P. Krawczyk

3.

Powiatowe Jesienne Biegi Przełajowe Szkół Gimnazjalnych

II miejsce –kl.1

 

III miejsce- kl. II

Mateusz Antoniak

 

Tomasz Kocjan

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

4.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – bieg na 100m

III miejsce

III miejsce

Aleksandra Górniak

Dawid Domagała

p. M. Starczyński

5.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – skok w dal

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Rafał Curyło

Filip Kwinta

Martyna Jampich

p. M. Starczyński

 

6

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – pchnięcie kulą

III miejsce

Konrad Kopa

p. M. Starczyński

 

7.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – bieg na 300m

I miejsce

Krzysztof Ścisłowski

p. M. Starczyński

8.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – sztafeta 4 x 100m

I miejsce

 

 

 

II miejsce

Dawid Domagała

Krzysztof Ścisłowski

Filip Kwinta

Marek Smętek

Aleksandra Górniak

Adrianna Krawiec

Joanna Stawiarka

Karolina Majcherkiewicz

p. M. Starczyński

p. P. Krawczyk

9.

Powiatowa Szkolna Indywidualna Liga LA Szkół Gimnazjalnych – sztafeta szwedzka

II miejsce

Maria Kaźmierczyk

Patrycja Łowas

Martyna Jampich

Klaudia Majka

 

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

10

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce dz.

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce chł.

M. Kaźmierczyk, J. Winiarz, J. Stawiarska,

K. Oczkowska, D. Kiszka, A. Kalarus, P. Witkowska, K. Majka, P. Łowas,

J. Kazek

 

 

T. Kocjan, P. Roszewicz,

D. Domagała, R. Curyło,

R. Musiał, K. Ścisłowski,

D. Czyżykowski,

A. Modras, K. Dudek,

R. Pandel

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

11

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej

II miejsce

D. Czyżykowski,  F. Kwinta, R. Karoń, K. Ścisłowski,

D. Miłowicki, M. Smętek,

M. Antoniak,  N. Kula,

J. Wołkiewicz, T. Kocjan,

K. Dudek, R. Musiał,

R. Curyło, M. Bieda

p. P. Krawczyk

12

I Przegląd Zespołów „ Cheerleaders” kibicującym Jurajskiej Lidze Siatkówki

I miejsce

D. Szmuk, P. Witkowska,

M. Molenda, A. Kalarus,

A.Dziura, M. Sypuła,

 K. Matysek, J. Stawiarka,

A. Zagała, M. Żuber,

N. Woźniczko, K. Walnik

p. P. Krawczyk

13

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu

finaliści

J. Stawiarska, P. Łowas,

E. Walnik, M. Sypuła,

O. Woźniczka,  J. Mosór,

K. Matysek, D. Dobrek,

K. Kuśmierczyk, K. Walnik,

G. Dobrek, P. Witkowska,

D. Czyżykowski,  N. Kula, T. Kocjan, , R. Curyło,

D. Miłowicki, A. Modras,

P. Wcisło, Radosław, Trzcionkowski, F. Kwinta, M. Michalik,  W. Banyś,

M. Erkiet   

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

14

Powiatowe Zawody w Pływaniu

II miejsce

Rafał Trzcionkowski

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

15

Powiatowe Indywidualne Zawody Pływackie

I m. 50 m styl. klas.

III m.  50 m styl. klas.

II m. 50m styl. dow.

III m. 50m styl. dow.

III m. 50 m styl. dow.

II m. 50m styl.grzbiet.

III m. 50 m styl. grzbiet.

J. Stawiarska

K. Kuśmierczyk

E. Walnik

P. Łowas

T. Kocjan

M. Sypuła

D. Miłowicki

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

16

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej Lidze LA

finaliści

M. Smętek, M. Chołdyk,

F. Kwinta, Paweł Roszewicz, R. Musiał, A. Jagielski,

R. Pandel, T. Kocjan,

K. Kopa, R. Miłowicki,

R. Karoń, T. Skrzyniarz,

R. Curyło,          

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

17

Powiatowa Drużynowa Liga  LA

I m.

 

 

III m.

N. Kula, K. Ścisłowski,

D. Domagała

 

M. Sypuła, D. Kiszka,          P. Szatan, M. Żuber,

M. Horyń, P. Zawierucha,

A. Górniak, M. Włoch,

M. Jampich, E. Walnik,

J. Stawiarska, J. Kazek,

K. Majka, J. Winiarz 

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

 

 KONKURSY ARTYSTYCZNE I INNE

 

1

XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

finaliści

Magdalena Bentkowska, Katarzyna Kuśmierczyk, Kinga Walnik, Katarzyna Oczkowska, Ola Zagała, Piotr Wójcik

p. M. Nowak

2

Małopolski Projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

wyróżnienie

 

p. A. Bokalska

p. M. Nowak

3

Powiatowy Konkurs Biblioteczny W KRĘGU KULTURY UKRAIŃSKIEJ

wyróżnienie

Ewa Wicherek

p. R. Zawisz

4

Małopolski Konkurs Recytatorski

„ Tym, których nie ma już wśród nas”

wyróżnienie

Karolina Zub

p. A. Barczyk

5

Powiatowy Konkurs Czytelniczy       „ Książki Roku Polskiej Sekcji IBBY”

II miejsce

Karolina Zub

p. R. Zawisz

6

I Powiatowy Festiwal Piosenki Międzynarodowej „ Piosenka nie zna granic”

III miejsce

Katarzyna Kuśmierczyk, Małgorzata Żuber, Kinga Walnik, Aleksandra Zagała

p. M. Nowak

p. P. Feledyk

7

XXII Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych

finaliści

Katarzyna Kuśmierczyk, Katarzyna Oczkowska, Kinga Walnik, Aleksandra Zagała

p. M. Nowak

 

8

Parafiady Regionalne 2009

II miejsce w konkursie wiedzy biblijnej

Katarzyna Śliwka

Patrycja Sierka

Sylwia Sopęch

p. A. Rutkowska

9

VIII Powiatowy Konkurs Historyczno-Regionalny                            „ O Laur Trójki”

III miejsce

Karol Piłka

p. T. Gut

10

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Młodzi wobec wydarzeń roku 1989”

finalistka etapu wojewódzkiego, udział w obradach XV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Dominika Jurczyk

p. I. Boruń

 

11

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ” Klęska- powódź czy huragan- straż pożarna ci pomaga”

finalista etapu wojewódzkiego

Piotr Szarek

p. L. Piłka

12

VII edycja Małopolskiego Konkursu „ Moja szkoła w UE”

laureatki III miejsca

M. Molenda, N. Musiał,

D. Szmuk

p. A. Banach

13

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Bohater Mojej Ulubionej Książki”

laureaci

K. Kuśmierczyk, A. Ziaja,

L. Smentek, K. Kardas,

M. Bożek

p. L. Piłka

14

Powiatowy Festiwal Kultury – Formy Muzyczne 2009

nagroda

K. Kuśmierczyk,               K. Walnik, A. Zagała K. Oczkowska

p. M. Nowak

15

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur”

wyróżnienie

M. Smentek,

 

W. Piłka,

J. Mrówka

p. A. Witkowska-Osuch

 

p. E. Grzanka

16

Wojewódzki Przegląd Artystyczny pt. „Bliżej Świata”

II m.

K. Kuśmierczyk,

A. Zagała, K. Walnik

p. M. Nowak

p.P. Feledyk