OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007       2007/2008       2008/2009

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Lp.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Matematyczny

Uczestnicy etapu rejonowego

Michał Bożek

Wojciech Piłka

p. A. Witkowska-Osuch

p. E. Grzanka

2

Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii

Uczestnik etapu rejonowego

Klaudia Skrzypczyńska

p. A. Krzyżak

3

Małopolski Konkurs Historyczny

Uczestnik etapu rejonowego

Karol Piłka

p. T. Gut

4

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finalista etapu wojewódzkiego

Kuba Kopecki

p. J. Nowak

5

Małopolski Konkurs Informatyczny

Finalista etapu wojewódzkiego

Łukasz Janda

p. S. Kloc

6

Małopolski Konkurs Biblijny

Uczestnicy etapu rejonowego

Dominika Sikora

Michał Walnik

p. M. Nowak

7

Konkurs Interdyscyplinarny             ”W.W. Wiem Więcej”

Uczestnik etapu rejonowego

Karol Piłka

p. M. Walnik

8

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…

Finalista III etapu - wojewódzkiego

 

Uczestnicy etapu rejonowego

Karol Piłka

 

 

Bartłomiej Madura

Patrycja Łowas

Piotr Buława

 

p. T. Gut

 

 

p.T.Gut

p. T. Gut

p. A. Banach

 

9

Konkurs 30. rocznica powstania "Solidarności" i Niezależnego Zrzeszenia Studentów w Małopolsce

Laureatka

Patrycja Sierka

p. A. Banach

10

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej 

Finalista etapu wojewódzkiego

Kwalifikacja do II etapu

Karol Piłka

Paweł Skręt

p. T. Gut

p. A. Banach

11

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

wyróżnienie

Michał Walnik

Michał Bożek

Julia Żmudka

Michał Gądek

p. E. Jaworska

p. A. Witkowska - Osuch

12

Wojewódzki Konkurs „Moja szkoła w UE”

II miejsce

Anna Ziaja, Klaudia Kardas, Filip Aszteborski

p. A. Banach

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Lp.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowe Zawody Szkolnej Ligi LA – bieg na 300m

 

III m.

 

Joanna Winiarz

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

2

Indywidualna Liga LA – sztafeta 4 x100m

I m.

Aleksandra Górniak, Ewelina Grzanka, Martyna Jampich, Klaudia Majka

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

3

Indywidualna Liga LA – bieg na 300m

I m.

Klaudia Majka

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

4

Indywidualna Liga LA – bieg na 1000m

I m.

Tomasz Kocjan

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

5

Indywidualna Liga LA – bieg na 100m

III m.

Ewelina Grzanka

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

6

Indywidualna Liga LA – bieg na 100m

III m.

Dawid Domagała

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

7

Indywidualna Liga LA – bieg na 300m

I m.

 

III m.

Dawid Domagała

 

Roman Pandel

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

8

Indywidualna Liga LA – sztafeta szwedzka

II m.

Joanna Kazek, Joanna Winiarz, Martyna Miś, Patrycja Zawierucha

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

9

Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II m.

 

II m.

 

III m.

Joanna Kazek

 

Mateusz Antoniak

 

Tomasz Kocjan

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

10

Powiatowe Zawody w Pływaniu – sztafeta stylem dowolnym 10x50m

II m.

Tomasz Kocjan, Damian Miłowicki, Patryk Krawczyk, Kamil Badura,

Dawid Sierka, Maciej Łódzki, Kamil Małysa, Patryk Ścieżko, Łukasz Kowalski, Maciej Latos, Kamil Leśniak

p. H. Poczęsny,

p. M. Starczyński

11

Powiatowe Zawody w Pływaniu – sztafeta stylem dowolnym 10x50m

II m.

Joanna Stawiarska, Eliza Walnik, Karolina Matysek, Gabriela Dobrek, Dagmara Noszczyk, Katarzyna Walnik, Amelia Maruda, Paula Chojecka, Sylwia Szromnik, Gabriela Smętek

p. H. Poczęsny,

p. M. Starczyński

12

Powiatowe Zawody w Pływaniu- 50m stylem klasycznym

I m.

Joanna Stawiarka

p. H. Poczęsny,

p. M. Starczyński

13

Powiatowe Zawody w Pływaniu- 50m stylem motylkowym

III m.

Kamil Bzdura

p. H. Poczęsny,

p. M. Starczyński

14

Powiatowe Zawody w Pływaniu- 50m stylem grzbietowym

II m.

 

III m

Damian Miłowicki

 

Patryk Krawczyk

p. H. Poczęsny,

p. M. Starczyński

15

Indywidualna Liga LA – sztafeta 4 x100m

I m.

Dawid Domagała, Damian Miłowicki, Michał Bożek, Roman Pandel

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

16

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym

II m.

Tomasz Olesiak

p. P. Krawczyk

17

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym - Drużynowo

II m.

Ewa Skrzyniarz, Sylwia Szromnik

p. H. Poczęsny

18

Małopolska Gimnazjada Młodzieży – Szachy Indywidualne

III m.

Kamil Tomsia

p. G. Kaliś

19

Powiatowe Zawody w Koszykówce

III m.

Łukasz Pasich, Daniel Madajewski, Patryk Wolny, Bartłomiej Madura, Maciej Szotek, Michał Walnik, Miłosz Mędrek, Damian Mirota, Damian Miłowicki, Kamil Małysa, Maciej Latos, Maciej Burak

p. G. Kaliś

20

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

III m.

Sylwia Musiorska, Aleksandra Górniak, Joanna Dąbrowska, Joanna Stawiarska, Karolina Mudyna, Ewelina Grzanka, Milena Saczyńska, Sylwia Szromnik

p. H. Poczęsny

21

Powiatowe Zawody w Drużynowej Lidze LA

II m.

Ewelina Grzanka, Aleksandra Górniak, Joanna Stawiarska, Klaudia Majka, Maria Kaźmierczyk, Joanna Kazek, Agnieszka Dąbrowska, Martyna Jampich, Karolina Mudyna, Ewa Skrzyniarz, Magdalena Włoch, Martyna Miś, Marcin Paciej, Damian Krzywda, Michał Bożek, Tomasz Kocjan, Mateusz Antoniak, Marcin Smentek, Damian Miłowicki, Grzegorz Grzanka, Kamil Leśniak, Damian Szopa

p. M. Starczyński

p. P. Krawczyk

22

Powiatowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I m.

 

 

 

 

 

II m.

Joanna Kazek, Joanna Stawiarska, Joanna Czerwińska, Eliza Walnik, Martyna Miś, Joanna Winiarz, Agnieszka Dąbrowska, Klaudia Majka, Sylwia Szromnik, Ewelina Grzanka

 

Damian Krzywda, Michał Bożek, Tomasz Kocjan, Mateusz Antoniak, Damian Miłowicki, Dawid Domagała, Roman Pandel, Adam Basiński, Patryk Krawczyk, Tomasz Pańczyk

p. M. Starczyński

p. P. Krawczyk

23

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

II m.

Ewelina Grzanka, Karolina Mudyna, Martyna Jampich, paulina Rudy, Klaudia Majka, Marlena Nowak, Sylwia Szromnik, Daria Kiszka, Izabela Knap, Aleksandra Turska, Ewa Skrzyniarz

p. H. Poczęsny

24

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej

I m.

Damian Miłowicki, Kacper Mosur, Marcin Ryza, Mateusz Antoniak, Tomasz Kocjan, Kamil Chabrzyk, Joel Wołkiewicz, Maciej Latos, Tomasz Pańczyk, Patryk Półkoszek, Dawid Domagała, Kamil Małysa, Krystian Kopeć, Marcin Mazur, Mateusz Leśniak

p. P. Krawczyk

25

Indywidualna Liga LA – sztafeta 4 x100m

I m. w powiecie

Klaudia Majka

p. M. Starczyński

p. H. Poczęsny

 

INNE KONKURSY

 

Lp.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowy Konkurs Biblioteczny „W kręgu kultury islamskiej”

Wyróżnienie

Julia Barczyk

p. R. Zawisz

2

Małopolski projekt „ Mieć wyobraźnię Miłosierdzia”

wyróżnienie

Karolina Matysek, Katarzyna Oleksy, Maciej Ciemcioch, Radosław Brodowski, Julia Barczyk, Wiktor Moroński, Jakub Lewiński, Piotr Witek, Katarzyna Karolczyk, Aleksandra Zagała, Małgorzata Żuber, Natalia Woźniczko, Kinga Walnik, Joanna Szarska, Klaudia Miś, Lidia Staszkiewicz, Katarzyna Płonka, Marta Syguła, Eliza Walnik

p. A. Bokalska

p. M. Nowak

3

Konkurs „Mój las”

I m. w etapie regionalnym

II m.

Magdalena Litwińczuk

Ewa Sierka

p. L. Parcz

4

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Maryjnej

Laureatki I miejsca

Kinga Walnik, Aleksandra Zagała, Katarzyna Oczkowska, Magdalena Bentkowska

p. M. Nowak

5

Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych

Laureatki I nagrody „Talenty Małopolski”

Kinga Walnik, Aleksandra Zagała, Katarzyna Oczkowska, Magdalena Bentkowska

p. M. Nowak

6

Powiatowy Festiwal Piosenki Międzynarodowej „ Piosenka nie zna granic”

I m.

Kinga Walnik, Aleksandra Zagała, Katarzyna Oczkowska, Magdalena Bentkowska

p. M. Nowak

7

XIX Zlot Młodzieży Gmin Jurajskich

III m. drużynowo

Patrycja Łowas, Kamil Bzdura, Karolina Mudyna, Adam Babiński, Daniel Madajewski, Magdalena Szczepańska, Marcin Ryza, Tomasz Olesiak, Joel Wołkiewicz

p. H. Poczęsny