OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007       2007/2008       2008/2009            2009/2010

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Biologiczny

Uczestnicy etapu rejonowego

Julia Barczyk

Mateusz Kłudczyński

p. Lucyna Parcz

2

Małopolski Konkurs Fizyki i Astronomii

Uczestnik etapu rejonowego

Michał Gądek

p. Aleksandra Krzyżak

3

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Uczestnik etapu rejonowego

Bartłomiej Madura

p. Elżbieta Kulawik

4

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Finalista etapu wojewódzkiego

Bartłomiej Madura

p. Violetta Auguścik

5

Małopolski Konkurs Informatyczny

Finalista etapu wojewódzkiego

Uczestnicy etapu rejonowego

Łukasz Janda

Ewa Sierka

Paweł Augustyn

Kacper Cyprowski

Jakub Dziechciewicz

p. Sławomir Kloc

6

Małopolski Konkurs Biblijny

Uczestnik etapu rejonowego

Michał Walnik

p. Magdalena Nowak

 

7

Konkurs Interdyscyplinarny             ”W.W. Wiem Więcej”

Uczestnik etapu rejonowego

Bartłomiej Madura

p. Teresa Gut

8

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów 

kwalifikacja do etapu regionalnego

 

 

uczestnicy etapu regionalnego

Ewa Sierka

Bartłomiej Madura

Daniel Madajewski

 

Karolina Matysek

Julia Żmudka

p. Violetta Auguścik

9

Wojna z narodem – 30. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór,  życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe

Kwalifikacja do etapu ponadszkolnego

Sebastian Grzanka

p. Monika Latos

10

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

Jakub Macek

p. Elżbieta Grzanka

 

ZAWODY SPORTOWE

 

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich P-30’

II miejsce

Kamil Tomsia

pozaszkolny

2

Mistrzostwa Makroregionu Juniorów do lat 16 w szachach

II miejsce

Kamil Tomsia

pozaszkolny

3

Finał Województwa Małopolskiego II Ogólnopolskiego Festiwalu Tenisa Stołowego

I miejsce

Tomasz Olesiak

pozaszkolny

4

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Zawodach Szkolnych Grup Tanecznych              „Cheerleaders”

finalistki

Joanna Stawiarska, Maria Kaźmierczyk, Monika Karłowicz, Ewa Ryl, Joanna Szarska, Karolina Matysek, Eliza Walnik, Aleksandra Kosiba, Paulina Rudy, Justyna Imiołek, Dominika Rybak, Gabriela Ścigaj, Magdalena Bentkowska

p. Hubert Poczęsny

5

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidzie LA

II m. w biegu na 100m

III m. w skoku w dal

III m. w pchnięciu kulą

Aleksandra Kosiba

Justyna Karoń

Mateusz Antoniak

p. Marek Starczyński

6

Małopolska Indywidualna Liga LA

finalistki w sztafecie 4 x100

(V m.)

Aleksandra Kosiba, Ewelina Grzanka, Joanna Stawiarska, Klaudia Majka

 

p. Marek Starczyński

7

Powiatowe Zawody w Szkolnej Lidze LA- sztafeta 4 x 100

III m.

Jakub Pasich, Marcin Paciej, Marcin Mazur, Kamil Leśniak

p. Marek Starczyński

8

Powiatowe Zawody w Szkolnej Lidze LA- sztafeta szwedzka

III m

 

 

III m.

Joanna Winiarz, Justyna Karoń,

Agnieszka Dąbrowska, Martyna Jampich

Joel Wołkiewicz, Mateusz Antoniak,

Kamil Chabrzyk, Szymon Miszkiewicz

p. Marek Starczyński

9

Małopolska Indywidualna Liga LA

III m. w rzucie oszczepem

Sylwia Szromnik

p. Marek Starczyński

10

Powiatowe Zawody w Pływaniu Drużynowym- sztafeta 10 x 50m

I m.

Julia Krzemińska, Aleksandra Kosiba, Katarzyna Walnik, Aleksandra Porcz, Karolina Matysek, Justyna Mosór, Eliza Walnik, Adrianna Krawiec, Patrycja Łowas, Joanna Stawiarska, Sylwia Szromnik, Ada Zawada, Karolina Imiołek

p. Grzegorz Kaliś

p. Hubert Poczęsny

11

Powiatowe Zawody w Pływaniu Drużynowym- sztafeta 10 x 50m

II m.

Kamil Małysa, Joel Wołkiewicz, Tomasz Mucha, Szymon Barczyk, Szymon Barczyk, Szymon Gus, Andrzej Modras, Jakub Macek, Kamil Badura, Patryk Krawczyk, Dawid Sierka, Łukasz Kowalski, Maciej Latos

p. Grzegorz Kaliś

p. Hubert Poczęsny

12

Powiatowe Zawody w Pływaniu

I m. w stylu klasycznym

3 m. w stylu dowolnym

1 m. w stylu grzbietowym

1m. w stylu motylkowym

2 m. w stylu klasycznym

2 m. w stylu dowolnym

Joanna Stawiarska

Patrycja Łowas

Patryk Krawczyk

Kamil Badura

Jakub Macek

Dawid Sierka

p. Grzegorz Kaliś

p. Hubert Poczęsny

13

III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 w Olkuszu

I m.

Tomasz Olesiak

p. Hubert Poczęsny

14

Powiatowe Igrzyska Sportowe w Narciarstwie Alpejskim

I m.

II m.

III m.

Hanna Biś

Aleksandra Słowik

Tomasz Syguła

p. Grzegorz Kaliś

15

Powiatowe Zawody Indywidualne w Tenisie Stołowym

I m.

Tomasz Olesiak

p. Hubert Poczęsny

16

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym drużynowo

I m.

Tomasz Olesiak

Wojciech Gawron

p. Paweł Krawczyk

17

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej chł.

II m.

Marcin Ryza, Maciej Latos, Tomasz Pańczyk, Joel Wołkiewicz, Marek Czerwiński, Tomasz Olesiak, Jakub Macek

p. Paweł Krawczyk

18

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej dz.

III m.

Ewelina Grzanka, Joanna Stawiarska, Edyta Łosińska, Klaudia Stanek, Martyna Jampich, Sylwia Szromnik, Justyna Karoń

p. Hubert Poczęsny

19

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej chł.

II m.

Kamil Małysa, Marcin Ryza, Maciej Latos, Tomasz Pańczyk, Tomasz Olesiak, Marcin Mazur, Dawid Działach, Damian Krzywda, Joel Wołkiewicz, Mateusz Antoniak, Miłosz Mędrek, Szymon Barczyk (1a)

p. Grzegorz Kaliś

20

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej

I m.

Marcin Ryza, Maciej Latos, Tomasz Pańczyk, Kamil Małysa, Kamil Chabrzyk, Marcin Mazur, Szymon Barczyk (1a), Joel Wołkiewicz, Mateusz Antoniak, Mateusz Leśniak

p. Paweł Krawczyk

21

Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2011

XIII m.

Marcin Ryza, Maciej Latos, Kamil Małysa, Tomasz Pańczyk, Mateusz Antoniak, Joel Wołkiewicz, Kamil Chabrzyk, Mateusz Leśniak, Marcin Mazur, Szymon Barczyk (1a)

p. Paweł Krawczyk

22

Zawody Rejonowe Coca-Cola Cup 2011

I m.

Patryk Krawczyk

p. Paweł Krawczyk

23

Powiatowa Drużynowa Liga LA chłopców

I m.

Michał Woźniczko,  Damian Krzywda, Joel Wołkiewicz, Mateusz Antoniak, Patryk Krawczyk, Sebastian Grzanka, Damian Szopa.

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

24

Powiatowa Drużynowa Liga LA  dziewcząt

I m.

Joanna Stawiarska, Maria Kaźmierczyk, Joanna Winiarz, Joanna Czerwińska, Ewa Skrzyniarz.

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

25

Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej dziewczyn i chłopców

III miejsce

Skład dziewczyn: Maria Kaźmierczyk, Patrycja Łowas, Gabriela Ścigaj, Ewa Ryl, Katarzyna Oleksy, Magdalena Szczepańska, Aleksandra Kosiba, Ewa Skrzyniarz

Skład chłopców: Miłosz Mędrek, Daniel Madajewski, Michał Walnik, Patryk Wolny, Maciej Latos, Kamil Małysa, Sebastian Grzanka, Piotr Głuch

p. Hubert Poczęsny

 

 

 

26

Etap wojewódzki Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt

udział

Aleksandra Kosiba, Karolina Imiołek, Ewelina Grzanka, Agnieszka Dąbrowska, Justyna Karoń, Klaudia Majka, Martyna Jampich, Sylwia Szromnik, Julia Krzemińska Kinga Plewicka, Wiktoria Dąbrowska, Karolina Pałka.

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

27

Etap wojewódzki Szkolnej Drużynowej Ligi LA chłopców

udział

Szymon Miszkiewicz, Kamil Leśniak, Marcin Paciej, Jakub Pasich, Dawid Sierka, Szymon Gus, Grzegorz Grzanka, Konrad Foryś.

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

28

Jurajska Liga Siatkówki chłopców

 

III miejsce

Tomasz Pańczyk, Marcin Ryza, Latos Maciej, Marek Czerwiński, Joel Wołkiewicz, Tomasz Olesiak, Jakub Macek

 

p. Paweł Krawczyk

p. Hubert Poczęsny

 

INNE KONKURSY

 

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski projekt „Mieć wyobraźnię Miłosierdzia”

wyróżnienie

Julia Barczyk, Magdalena Bąchór, Hanna Biś, Jakub Lewiński, Aleksandra Czerwińska, Monika Fremel, Amelia Maruda, Wiktor Moroński, Dagmara Noszczyk, Piotr Reguła, Roksana Plutka, Aleksandra Porcz, Kacper Cyprowski, Paulina Rudy, Dominika Rybak, Aleksandra Słowik, Kinga Sierka, Jagoda Staszkiewicz, Gabriela Ścigaj, Ewa Sosnowska

p. Anna Bokalska

p. Magdalena Nowak

2

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Las w moim obiektywie”

II m.

III m.

wyróżnienie

Adrianna Krawiec

Klaudia Pączek

Karolina Dudek, Mateusz Woźniczko

p. Lucyna Parcz

3

XVII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

III m. w kategorii soliści

Magdalena Bentkowska

p. Magdalena Nowak

4

Powiatowy Konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego

III m.

Ewa Filipowska

p. Monika Latos

5

Konkurs „Aktywni uczniowie”

II m.

Paweł Augustyn, Kacper Cyprowski

p. Sławomir Kloc

6

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Świat Książek Josteina Gaardera”

II m.

Ewa Sierka

p. Renata Zawisz

7

Rejonowy Konkurs Matematyczny „Znakomity Matematyk”

III m.

Michał Walnik

p. Elżbieta Jaworska

8

Konkurs Powiatowy z wiedzy o Austrii, Niemczech i Szwajcarii

II m.

Ewa Sierka, Aleksandra Słowik, Tomasz Syguła

p. Violetta Auguścik

9

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Jeżycjada – następne pokolenie”

III m.

Julia Żmudka

p. Renata Zawisz