OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007       2007/2008       2008/2009            2009/2010       2010/2011

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE  

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finalistka etapu wojewódzkiego

Aleksandra Słowik

p. Lucyna Parcz

2

Małopolski Konkurs Matematyczny

udział w etapie rejonowym

Julia Żmudka

Szymon Gus

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

p. Daria Cichoń

3

Małopolski Konkurs Chemiczny

Finalistka etapu wojewódzkiego

udział w etapie rejonowym

Ewa Sierka

 Julia Żmudka

p. Anna Krawiec

p. Anna Krawiec

4

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Finalistka etapu wojewódzkiego

Ewa Sierka

p. Violetta Auguścik

5

Małopolski Konkurs Informatyczny

Finalista etapu wojewódzkiego

udział w etapie rejonowym

Paweł Augustyn

Mateusz Jaworski

p. Sławomir Kloc

p. Sławomir Kloc

6

Małopolski Konkurs Geograficzny

udział w etapie rejonowym

Julia Żmudka

p. Jacek Nowak

7

Małopolski Konkurs Biblijny

Finalistka etapu wojewódzkiego

Milena Piątek

p. Magdalena Nowak

8

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez PSNJN

wyróżnienie w etapie regionalnym

 

udział w etapie regionalnym 

 

Angelika Mrówka, Ewa Sierka

 

Magdalena Bąchór, Karolina Ziaja, Joanna Czerwińska, Wiktoria Dąbrowska, Patryk Riemer

p. Violetta Auguścik

 

 p. Violetta Auguścik

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce

Szymon Barczyk

p. Marek Starczyński

2

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA- pchnięcie kulą

II miejsce

Konrad Foryś

p. Marek Starczyński

3

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA- bieg na 100m

I miejsce

I miejsce

III miejsce

Aleksandra Kosiba

Marcin Paciej

Michał Woźniczko

p. Marek Starczyński

4

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA- skok w dal

I miejsce

I miejsce

III miejsce

Aleksandra Kosiba

Szymon Gus

Justyna Karoń

p. Marek Starczyński

5

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA- bieg na 300 m

II miejsce

Kamil Leśniak

p. Marek Starczyński

6

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA- sztafeta 4 x 100m

I miejsce

 

I miejsce

Marcin Paciej, Kamil Leśniak, Michał Woźniczko, Szymon Gus

Klaudia Bezłada, Aleksandra Kosiba, Aleksandra Sperczyńska, Ewelina Grzanka

p. Marek Starczyński

7

Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej

III miejsce

 

 

III miejsce

Ewelina Grzanka, Sylwia Szromnik, Magdalena Szczepańska, Klaudia Piłka, Jagoda Stanek, Angelika Plutka Justyna Karoń, Julia Krzemińska, Roksana Plutka

Kacper Mosur, Tomasz Olesiak, Mateusz Leśniak, Kamil Chabrzyk, Marcin Mazur, Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Patryk Krawczyk, Wojciech Gawron, Szymon Miszkiewicz

p. Hubert Poczęsny, p. Grzegorz Kaliś

8

 

Powiatowe Zawody w Pływaniu- dziewczęta       

II miejsce     

Aleksandra Barczyk, Karolina Lwowska, Eliza Drygała, Ewelina Pajda, Jolanta  Adamczyk, Klaudia Ściążko, Aleksandra Kłoda, Julia Krzemińska, Adrianna Zawada, Amelia Maruda, Aleksandra Kosiba, Karolina Imiołek

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

9

Powiatowe Zawody w Pływaniu – chłopcy      

 

II miejsce

Kacper Reguła, Piotr Reguła, Paweł Banyś, Filip Wilkowski, Jakub Macek, Wiktor Moroński, Dawid Sierka, Konrad Foryś, Kamil Badura, Łukasz Kowalski, Patryk Krawczyk

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

10

Powiatowe Zawody w Pływaniu - 50 m. stylem motylkowym

II miejsce

Kamil Badura

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

11

Powiatowe Zawody w Pływaniu - 50 m. stylem dowolnym

I miejsce

Dawid Sierka

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

12

Powiatowe Zawody w Pływaniu - 50 m. stylem grzbietowym

I miejsce

Patryk Krawczyk

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

13

Powiatowe Zawody w Pływaniu- 50 m. stylem klasycznym

II miejsce

Jakub Macek

p. Grzegorz Kaliś, p. Marek Starczyński

14

Rejonowe Zawody  w Tenisie Stołowym (drużynowo)

udział w etapie rejonowym

Tomasz Olesiak, Marcin Lewowski

p. Hubert poczesny         p.Paweł Krzawczyk

15

Powiatowe Zawody  w Tenisie Stołowym (indywidualnie)

I miejsce

Tomasz Olesiak

p. Paweł Krawczyk

16

Powiatowe Zawody Koszykówki - dziewczęta

III miejsce

Roksana Plutka, Justyna Karoń, Ewelina Grzanka, Paulina Rudy, Angelika Plutka, Klaudia Piłka, Jagoda Stanek, Sylwia Szromnik, Ewa Filipowska

p. Marek Starczyński, p. Hubert Poczęsny

17

Powiatowe Zawody Koszykówki - chłopcy

II miejsce

Bartosz Mróżek, Szymon Miszkiewicz, Tomasz Olesiak, Patryk Ściążko, Konrad Foryś, Dawid Sierka, Kamil Leśniak, Sebastian Grzanka, Damian Sadzawicki, Filip Strózik, Mateusz Brzeziński, Szymon Gus

p. Marek Starczyński, p. Hubert Poczęsny

18

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

 

III miejsce

Ewelina Grzanka, Justyna Karoń, Roksana Plutka, Klaudia Piłka, Aleksandra Kosiba, Magdalena Szczepańska Julia Krzemińska, Jagoda Stanek, Angelika Plutka, , Paulina Nowak, Katarzyna Majka

p. Hubert Poczęsny

19

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Piłce Siatkowej

 

II miejsce 

Ewelina Grzanka, Sylwia Szromnik, Justyna Karoń, Roksana Plutka, Aleksandra Kosiba, Julia Krzemińska

p. Hubert Poczęsny

20

Powiatowy Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej „O Puchar Żonkila”

I miejsce

Ewelina Grzanka, Sylwia Szromnik, Justyna Karoń, Roksana Plutka, Aleksandra Kosiba, Julia Krzemińska, Kinga Plewicka

p. Hubert Poczęsny

21

Powiatowe Zawody w Drużynowej Lidze LA

 

 

  

I miejsce 

Marcin Paciej, Krystian Rembelski, Kamil Leśniak, Kacper Cyprowski, Dawid Sierka, Szymon Gus, Patryk Krawczyk, Mateusz Hajduła, Piotr Grzanka, Konrad Foryś, Tomasz Olesiak, Piotr Reguła

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

22

Powiatowe Zawody w Drużynowej Lidze LA:

 

II miejsce

Aleksandra Kosiba, Edyta Wieczorek, Judyta Kocjan, Ewelina Grzanka, Karolina Pałka, Roksana Plutka, Angelika Plutka, Paulina Rudy, Joanna Czerwińska, Jagoda Stanek, Klaudia Piłka, Justyna Karoń

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

23

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

II miejsce

Aleksandra Kosiba, Judyta Kocjan, Ewelina Grzanka, Roksana Plutka, Joanna Czerwińska, Justyna Karoń, Wiktoria Dąbrowska, Aleksandra Barczyk, Ewa Filipowska, Katarzyna Sopęch,

p. Marek Starczyński

p. Hubert Poczęsny

24

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

III miejsce

Dawid Sierka, Szymon Miszkiewicz, Kamil Leśniak, Jakub Pasich, Szymon Gus, Wiktor Moroński, Kamil Badura, Piotr Grzanka, Piotr Danecki, Wojciech Gawron

p. Marek Starczyński

p. Hubert Poczęsny

25

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Pływaniu Drużynowym Chłopców

Finaliści etapu wojewódzkiego

Filip Wilkowski, Paweł Banyś, Wiktor Moroński, Mateusz Głowacki, Łukasz Kowalski, Kacper Reguła, Piotr Reguła, Kamil Badura, Dawid Sierka, Patryk Krawczyk

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

26

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt

Finaliści etapu wojewódzkiego

Aleksandra Kosiba, Amelia Maruda, Klaudia Ścieżko, Roksana Plutka, Dagmara Noszczyk, Klaudia Bezłada, Aleksandra Porcz, Karolina Imiołek, Dominika Noszczyk, Justyna Karoń

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

27

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

Finaliści etapu wojewódzkiego

Kamil Badura, Paweł Augustyn, Julia Żmudka, Sylwia Witkowska

p. Grzegorz Kaliś,

 

28

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym – styl motylkowy

Finalistka etapu wojewódzkiego

Kamil Badura

p. Grzegorz Kaliś,

29

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym – styl grzbietowy

Finalistka etapu wojewódzkiego

Patryk Krawczyk

p. Grzegorz Kaliś,

30

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym – styl dowolny

Finalistka etapu wojewódzkiego

Dawid Sierka

p. Grzegorz Kaliś,

31

Finał Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Finaliści etapu wojewódzkiego

Ewelina Grzanka, Wiktoria Dąbrowska, Aleksandra Barczyk, Justyna Karoń, Joanna Czerwieńska, Roksana Plutka, Karolina Imiołek, Paulina Nowak, Klaudia Bezłada, Aleksandra Kosiba, Judyta Kocjan, Katarzyna Sopęch

p. Marek Starczyński

p. Paweł Krawczyk

32

 

Piłka nożna chłopców etap powiatowy

 

 

II miejsce

Mosur Kacper, Olesiak Tomasz, Mazur Marcin, Barczyk Szymon, Krawczyń Patryk, Grzanka Sebastian, Barczyk Grzegorz, Miszkiewicz Szymon, Gawron Wojciech

p. Paweł Krawczyk

 

 

34

 

Jurajska Liga Siatkówki

I miejsce

Konrad Foryś, Tomasz Olesiak, Jakub Macek, Szymon Miszkiewicz, Łukasz Kowalski, Paweł Augustyn, Patryk Krawczyk

p. Paweł Krawczyk

 

35

Tenis ziemny etap powiatowy

I miejsce

III miejsce

Macek Kuba

Gawron Wojciech

p. Paweł Krawczyk

36

Wojewódzkie Zawody w Radiopelengacji i Wieloboju  Łączności

III miejsce

Joanna Czerwińska

p. Grzegorz Kaliś

INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Konkurs Fotograficzny „Moje drzewo”

wyróżnienie

Paulina Rudy

pozaszkolny

2

Konkurs  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” 

udział w etapie rejonowym

Magdalena Szczepańska, Sebastian Grzanka i Kamil Sławkowski

p. Monika Latos, p. Teresa Gut

3

Konkurs "O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski - żołnierze wolności"

udział w etapie rejonowym

Magdalena Szczepańska, Izabela Pałka, Aleksandra Słowik, Kamil Tomsia, Julia Żmudka

p. Monika Latos, p. Teresa Gut

4

Powiatowe Zawody Szachowe

I miejsce

Kamil Tomsia

p. Marek Starczyński

5

Powiatowy Konkurs  "Chwalę Ciebie Panie"  w kategorii muzycznej

II miejsce

Dominika Bilewicz, Tomasz Syguła

p. Magdalena Nowak

6

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego (udział w etapie ustnym)

III miejsce

V miejsce

VI miejsce

Patryk Riemer

Angelika Mrówka

Joanna Czerwińska

p. V. Auguścik

7

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (udział w etapie ustnym)

VI miejsce

Tomasz Syguła

p. E. Kulawik

8

Powiatowy Konkurs Historyczno-Regionalny „O Laur Trójki”

V miejsce

Sebastian Grzanka

p. Agata Banach

9

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Szachach

IV miejsce

Kamil Tomsia

p. Marek Starczyński

10

Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Na mnie zawsze możesz liczyć”

II miejsce

Kamil Badura

p. Anna Krawiec

11

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  „Wróżki, czarodzieje, wampiry w literaturze dla młodzieży"

II miejsce

IV miejsce

Magdalena Litwińczuk

Julia Żmudka

p. Renata Zawisz

p. Renata Zawisz

12

II Festiwal Twórczości Religijnej Szkół im. Jana Pawła II

I miejsce

Zespół PANTA REI: Dominika Bilewicz, Katarzyna Majka, Kinga Leśniak, Aleksandra Kosiba, Tomasz Mucha, Adrianna Zawada, Kacper Cyprowski

p. Magdalena Nowak

13

Powiatowy Konkurs "Matematyczno - Przyrodniczy Czar Par"

I miejsce

Karolina Pałka i Jakub Macek

p. Elżbieta Grzanka