OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010       2010/2011       2011/2012

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE   

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Matematyczny

udział w etapie rejonowym

Jakub Pasich, Szymon Auguścik

p. Aleksandra  Witkowska-Osuch

2

Małopolski Konkurs Historyczny

Finaliści etapu wojewódzkiego

Sebastian Grzanka

Kamil Sławkowski

p. Agata Banach

p. Teresa Gut

3

Małopolski Konkurs Chemiczny

udział w etapie rejonowym

Agata Frankowska, Wiktoria Rydzyk, Anna Kleczko, Jakub Pasich

p. Anna Krawiec

4

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

udział w etapie rejonowym

Jakub Pasich, Adrianna Zawada

p. Elżbieta Kulawik

5

Małopolski Konkurs Biblijny

udział w etapie rejonowym

Milena Piątek

Marcin Kubański

p. Magdalena Nowak

6

Małopolski Konkurs „Wiedza o Społeczeństwie”

udział w etapie rejonowym

Finalista etapu wojewódzkiego

Sebastian Grzanka

Jakub Macek

p. Agata Banach

7

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej".

udział w etapie rejonowym

Finaliści etapu wojewódzkiego

Szymon Auguścik

Sebastian Grzanka

Kamil Sławkowski

Filip Adamski

p. Agata Banach

p. Teresa Gut

p. Agata Banach

p. Agata Banach

8

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

wyróżnienie w etapie regionalnym

Angelika Mrówka, Patryk Riemer

p. Violetta Auguścik

 

 

 

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

III Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska

I miejsce w elim. gminnych

Natalia Kurdziel, Aleksandra Morońska, Marta Wołkiewicz, Magdalena Walnik, Patrycja  Łydka, Magdalena Tomsia, Julia Witek, Karolina Prasełek

p. Hubert Poczęsny

2

III Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska

II miejsce w etapie II                                    (powiatowym)

Alan Szot, Sebastian Latos, Szymon Kowalski, Jakub Madajewski, Krystian Arnold, Patryk Chmura, Kacper Kamionka, Szymon Auguścik, Jakub Mosur

p. Paweł Krawczyk

3

III Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska

II miejsce w elim. gminnych

Paulina Sosnowska, Paula Montak, Żaneta Banasik, Monika Szromnik, Julia Kowalska, Joanna Sandelewska, Karolina Gaweł, Ewelina Banyś, Dżesika Bałazy, Paulina Kardas, Wiktoria Bożek, Karolina Jędrocha

p. Hubert Poczęsny

4

III Turniej Orlika o Puchar Premiera D. Tuska

I miejsce w elim. gminnych

Alan Szot, Sebastian Latos, Szymon Kowalski, Jakub Madajewski, Krystian Arnold, Patryk Chmura, Kacper Kamionka, Szymon Auguścik, Szymon Myszor, Jakub Mosur

p. Paweł Krawczyk

5

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – bieg na 100 m

I miejsce

II miejsce

Szymon Miszkiewicz

Mateusz Mędrek

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

6

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – skok w dal

II miejsce

III miejsce

Bartosz Mrożek

Tomasz Mucha

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

7

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – pchnięcie kulą

II miejsce

Jagoda Stanek

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

8

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – bieg na 600 m

III miejsce

Angelika Janda

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

9

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – bieg na 100m

I miejsce

Aleksandra Kosiba

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

10

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – bieg na 300 m

I miejsce

Jakub Pasich

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

11

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – skok w dal

I miejsce

Aleksandra Kosiba

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

12

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – sztafeta 4 x 100m

I miejsce

Julia Krzemińska

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

13

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – sztafeta szwedzka

II miejsce

Wiktoria Dąbrowska,

Emilia Banyś

Wiktoria Bożek

Klaudia Piłka

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

14

Powiatowe Zawody w Indywidualnej Lidze LA – sztafeta szwedzka

I miejsce

Alan Szot

Szymon Barczyk

Szymon Auguścik

Piotr Piłka

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

15

Powiatowa Halowa Piłka Nożna

II miejsce

Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Wojciech Gawron, Szymon Miszkiewicz, Tomasz Mucha, Mateusz Głowacki, Mateusz Mędrek, Kamil Łydka

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

 p. Paweł Krawczyk

16

Wojewódzka Gimnazjada Młodzieży Szkolnej

III m. w województwie w biegu na 100 m.

Szymon Miszkiewicz

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

IV m. w województwie w biegu na 100 m.

Jakub Pasich

X m. w  województwie w skoku w dal

Szymon Barczyk

finalista skoku w dal

Bartosz Mrożek

VII miejsce  województwie w biegu na 100 m.

Aleksandra Kosiba

finalistka biegu na 100 m.

Karolina Imiołek

finalistka biegu na 600 m.

Angelika Janda

VII m. w  województwie w skoku w dal

Aleksandra Kosiba

finalistka w pchnięciu kulą

Jagoda Stanek

finalistki sztafety 4 x 100 m.

Aleksandra Kosiba, Klaudia Jezuita, Justyna Karoń, Klaudia Bezłada

finaliści sztafety 4 x 100 m.

Szymon Miszkiewicz, Mateusz Mędrek, Jakub Pasich, Tomasz Mucha

17

 Powiatowa Gimnazjada Młodzieży

 w Narciarstwie Alpejskim

I miejsce

Klaudia Mudyna

 p. Grzegorz Kaliś

18

 Powiatowe Zawody w Pływaniu - sztafeta 8 x 50 m

 

III miejsce

Sebastian Grzanka, Bartosz  Mrożek, Paweł Banyś, Kacper Reguła, Szymon Barczyk, Tomasz Mucha, Mateusz Głowacki,  Jakub Macek

 p. Grzegorz Kaliś

19

 Powiatowe Zawody w Pływaniu –

 50 m stylem klasycznym

I miejsce

Jakub Macek

 p. Grzegorz Kaliś

20

 Powiatowe Zawody Drużynowe

 w Tenisie Stołowym

II miejsce

Marcin Lewowski, Szymon Barczyk, Wojciech Gawron

 p. Paweł Krawczyk

21

 Powiatowe Zawody Ind. w Tenisie    Stołowym

III miejsce

Monika Szromnik

 p. Hubert Poczęsny

22

 Powiatowe Zawody w Koszykówce

 

III miejsce

Justyna Karoń, Aleksandra Morońska, Klaudia Piłka, Natalia Kurdziel, Paula Montak, Karolina Jędrocha, Aleksandra Kosiba, Żaneta Banasik, Patrycja Łydka, Karolina Pałka

 p. Grzegorz Kaliś

23

 Powiatowe Zawody w Koszykówce

 

III miejsce

Bartosz Mrożek, Jakub Macek, Szymon Miszkiewicz, Tomasz Mucha, Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Kacper Czyż, Jakub Pasich, Damian Sadzawicki, Daniel Łaganowski, Piotr Danecki

 p. Hubert Poczęsny

24

 Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

 

III miejsce

Kinga Plewicka, Justyna Karoń, Julia Krzemińska, Karolina Imiołek, Aleksandra Morońska, Marta Wołkiewicz, Magdalena Tomsia, Żaneta Banasik, Patrycja Łydka

 p. Hubert Poczęsny

25

 Rejonowa Gimnazja da Młodzieży –piłka nożna

II miejsce

Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Szymon Miszkiewicz, Wojciech Gawron, Mateusz Głowacki, Mateusz Mędrek, Kamil Łydka, Radosław Śliwka, Alan Szot

 p. Paweł Krawczyk

26

 Powiatowa Gimnazjada Młodzieżowa w Piłce Nożnej

I miejsce

Tomasz Mucha, Maciej Patynowski, Szymon Auguścik

 p. Paweł Krawczyk

27

 Powiatowa Gimnazjada Młodzieżowa w Drużynowej Lidze LA

II miejsce

Karolina Imiołek, Klaudia Jezuita, Marta Wołkiewicz, Julia Krzemińska, Klaudia Bezłada, Paula Montak, Emilia Banyś, Edyta Wieczorek, Zuzanna Dziechciewicz, Wiktoria Bożek, Justyna Karoń, Karolina Jędrocha, Aleksandra Delkowska, Jagoda Stanek, Kinga Plewicka

 p. Grzegorz Kaliś

 p. Marek Starczyński

28

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej Lidze LA

VII miejsce

Szymon Barczyk, Grzegorz Grzanka, Szymon Miszkiewicz, Mateusz Głowacki, Alan Szot, Michał Mogiła, Piotr Piłka, Jakub Pasich, Tomasz Mucha, Rafał Madej, Szymon Auguścik, Marcin Lewowski, Mateusz Brzeziński, Beniamin Wołkiewicz

 p. Grzegorz Kaliś

 p. Marek Starczyński

29

Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Wieloboju Łączności

III miejsce

Klaudia Bezłada, Tomasz Mucha

 p. Grzegorz Kaliś

30

Wojewódzkie Zawody Dzieci i Młodzieży w Radioorientacji Sportowej

II miejsce

Klaudia Bezłada, Tomasz Mucha

 p. Grzegorz Kaliś

31

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

III miejsce

Szymon Barczyk, Szymon Miszkiewicz,

 Mateusz Mędrek, Bartosz Mrożek, Filip Strózik, Jakub Kopacz, Sebastian Latos, Radosław Śliwka, Mateusz Głowacki,

Tomasz Mucha, Szymon Auguścik, Marcin Lewowski, Jakub Macek, Rafał Kuc, Damian Sadzawicki, Wojciech Gawron

 p. Grzegorz Kaliś

 p. Marek Starczyński

32

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

IV miejsce

Angelika Stefańska, Bożena Szeląg, Adrianna Zawada, Aleksandra Morońska, Natalia Kurdziel, Magdalena Tomsia, Anna Windak, Julia Kowalska, Marta Wołkiewicz, Julia Witek, Dagmara Zdrodowska, Żaneta Banasik, Patrycja łydka, Angelika Plutka, Klaudia Piłka

 p. Grzegorz Kaliś

 p. Marek Starczyński

33

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej dziewczyn

 

III miejsce

Klaudia Piłka, Daria Włodyga, Żaneta Banasik, Angelika Plutka, Aleksandra Morońska, Monika Szromnik, Wiktoria Bożek, Marta Wołkiewicz, Magdalena Walnik, Patrycja Łydka, Natalia Kurdziel

 p. Hubert Poczęsny

34

Jurajska Liga Siatkówki Dziewczyn    

 

X miejsce

Aleksandra Kosiba, Justyna Karoń, Julia Krzemińska, Kinga Plewicka, Aleksandra Morońska, Karolina Imiołek, Żaneta Banasik, Magdalena Tomsia, Patrycja Łydka, Magdalena Walnik, Monika Szromnik, Marta Wołkiewicz

 p. Hubert Poczęsny

 p. Paweł Krawczyk

35

Jurajska Liga Siatkówki Chłopców

 

 

IV miejsce

Beniamin Wołkiewicz, Bartosz Mrożek, Tomasz Mucha, Szymon Miszkiewicz, Jakub Macek, Kacper Biesaga, Szymon Kowalski, Jakub Madajewski

 p. Hubert Poczęsny

 p. Paweł Krawczyk

36

 III Turniej Orlika o Puchar Premier  Donalda Tuska

 

II miejsce w etapie powiatowym

 

Marta Wołkiewicz, Aleksandra Morońska, Żaneta Banasik, Patrycja Łydka, Wiktoria Bożek Natalia Kurdziel,  Monika Szromnik, Paula Montak, Magdalena Walnik, Joanna Sandelewska, Paulina Kardas, Karolina Prasełek

 p. Hubert Poczęsny

 

37

Rejonowe Zawody w Indywidualnym Tenisie Stołowym

 

udział

Monika Szromnik Marcin Lewowski

 

 p. Paweł Krawczyk

 p. Hubert Poczęsny

38

Rejonowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym

udział

Marcin Lewowski, Szymon Barczyk, Wojciech Gawron

 

39

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców

 

III miejsce

 

Bartosz Mrożek, Jakub Macek, Szymon Miszkiewicz, Beniamin Wołkiewicz, Tomasz Mucha, Kacper Biesaga, Szymon Kowalski

 

 p. Paweł Krawczyk

40

Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej 6 – cio osobowej 

 

II miejsce

 

Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Szymon Miszkiewicz, Wojciech Gawron, Mateusz Mędrek, Kamil Łydka, Radosław Śliwka, Alan Szot, Mateusz Głowacki

 p. Paweł Krawczyk

41

Puchar  w Pilce Nożnej im. Zdzisława Guzika

 

I miejsce

 

Szymon Barczyk, Sebastian Grzanka, Szymon Miszkiewicz, Wojciech Gawron, Mateusz Mędrek, Kamil Łydka, Radosław Śliwka, Alan Szot, Mateusz Głowacki, Maciej Patynowski, Błasikiewicz Wiktor, Sławkowski Kamil, Szymon Auguścik, Tomasz Mucha, Michał Sadkowski, Marcin Lewowski

 p. Hubert Poczęsny

 p. Paweł Krawczyk

42

„Pucha Żonkila” - Turniej Siatkówki Dziewcząt

 

II miejsce

 

Justyna Karoń Julia Krzemińska, Kinga Plewicka, Karolina Imiołek, Aleksandra Morońska, Marta Wołkiewicz, Patrycja Łydka, Magdalena Tomsia, Żaneta Banasik

 p. Hubert Poczęsny

 

INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowy Konkurs Twórczości Ludowej „Czerwona jarzębina”- recytacja

I miejsce

Anastazja Pandel

p. Magdalena Nowak

2

Powiatowy Konkurs Twórczości Ludowej „Czerwona jarzębina”- kategoria muzyczna

I miejsce

Eliza Drygała, Paulina Kardas, Kinga Leśniak, Katarzyna Majka

p. Magdalena Nowak

3

Powiatowy Konkurs Mistrz Pięknego Czytania

II miejsce

Oliwia Majewska

p. Anna Barczyk

4

Powiatowy Konkurs Językowy - język niemiecki

I miejsce

II miejsce

Patryk Riemer

Angelika Mrówka

p. Violetta Auguścik

p. Violetta Auguścik

5

Powiatowy Konkurs Językowy - prezentacja multimedialna

II miejsce

Patryk Riemer, Kinga Leśniak, Angelika Mrówka

p. Violetta Auguścik

6

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy - język angielski

I miejsce

Adrianna Zawada  

p. Elżbieta Kulawik

7

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy - język niemiecki

I miejsce

Magdalena Janoska

p. Violetta Auguścik

8

Powiatowy Konkurs Profilaktyczny "Europejski Kodeks Walki z Rakiem"

wyróżnienie

Karolina Piłka

p. Lidia Piłka

9

Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Impresje Olkuskie”                                      

                                                                            

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Anita Podlewska

Dżesika Bałazy

Marcin Kubański

p. Lidia Piłka

10

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

bardzo dobry wynik

Szymon Auguścik

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

11

Powiatowy Konkurs „Sylwetki Sławnych Kompozytorów”

I miejsce

III miejsce

Karolina Bretner

Szymon Auguścik

p. Ewa Molenda

12

Regionalny Konkurs Kultury Słowa "Na drogach i rozdrożach języka"

I miejsce

III miejsce

Weronika Mucha

Szymon Auguścik

p. Monika Latos

p. Iwona Boruń