OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010       2010/2011       2011/2012

2012/2013

ROK SZKOLNY 2013/2014

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Historyczny

finalista

Kamil Sławkowski

p. Teresa Gut

2

Małopolski Konkurs Biblijny

finalista

Marcin Kubański

p. Magdalena Nowak

3

Małopolski Konkurs „Wiedza o Społeczeństwie”

udział w  etapie rejonowym

Milena Piątek

Szymon Auguścik

Piotr Bensch

p. Agata Banach

 

4

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej".

udział w etapie rejonowym

Marta Kleczko

Szymon Auguścik

Kamil Sławkowski

p. Monika Latos

p. Agata Banach

p. Teresa Gut

5

Konkurs Języka Polskiego

udział w etapie  rejonowym 

Oliwia Majewska

Anita Podlewska

p. A. Barczyk

p. B. Sierka

6

Konkurs z Fizyki

udział w etapie rejonowym

finalista

Marta Kleczko

Kacper Reguła

p. Aleksandra Krzyżak

7

Konkurs Geograficzny

udział w  etapie rejonowym

Kamil Sławkowski

p. Jacek Nowak

8

Konkurs Języka Niemieckiego

udział w etapie rejonowym

finalistka 

Magdalena Janoska, Milena Piątek

Oliwia Majewska

p. Violetta Auguścik

9

„Taki to mroczny czas…” - 70  rocznica Powstania Warszawskiego

udział w etapie rejonowym

finalista

Marta Kleczko

Kamil Sławkowski

p. Monika Latos            

p. Teresa Gut

10

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

udział w etapie regionalnym 

Magdalena Janoska

Oliwia Majewska

Milena Piątek

p. Violetta Auguścik

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Tenis stołowy (drużynowo)

I miejsce na szczeblu powiatowym

Maciej Jurkiewicz, Kacper Majewski

p. Hubert Poczęsny

2

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w pływaniu ind. - 50 m stylem klasycznym

finalistka

Oliwia Auguścik

p. Hubert Poczęsny

3

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w pływaniu ind. - 50 m kraulem

finalista

Mateusz Głowacki

p. Hubert Poczęsny

4

Wojewódzki Festiwal Tenisa Stołowego

I miejsce

II miejsce

Maciej Jurkiewicz

Kacper Majewski

p. Hubert Poczęsny

5

Gimnazjada Młodzieży w piłce siatkowej

III miejsce

Monika Szromnik, Magdalena Tomsia, Natalia Kurdziel, Żaneta Banasik, Karolina Jędrocha, Patrycja Łydka, Marta Wołkiewicz, Angelika Plutka, Natalia Miszkiewicz, Agnieszka Mędrek

p. Hubert Poczęsny

6

Rejonowa Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Drużynowo

II miejsce

Kacper Majewski, Maciej Jurkiewicz,

p. Paweł Krawczyk

7

Rejonowa Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnie

V miejsce

Maciej Jurkiewicz

p. Hubert Poczęsny

8

 Powiatowe Zawody

 w Piłce Nożnej "6"

 

Alan Szot, Krystian Arnold, Mateusz Głowacki, Jakub Kopacz, Radosław Śliwka, Wiktor Błasikiewicz, Kamil Łydka, Adam Curyło, Grzegorz Śliwka, Piotr Piłka, Tomasz Wardaszka, Damian Sadzawicki

p. Paweł Krawczyk

9

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej

Lidze LA

III miejsce

Patryk Chmura, Grzegorz Kocjan, Wiktor Błasikiewicz, Kamil Łydka, Maciej Jóźwiak, Rajmund Leśniak, Kamil Dziechciewicz, Tomasz Wardaszka, Przemysław Olszewski, Patryk Jurczyk, Piotr Solecki, Radosław Śliwka, Kacper Czyż, Ernest Czarnota, Mateusz Brzeziński, Mateusz Głowacki

p. Marek Starczyński,

p. Grzegorz Kaliś

10

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej

Lidze LA

II miejsce

Klaudia Jezuita, Edyta Wieczorek, Karolina Jędrocha, Klaudia Bezłada, Wiktoria Bożek, Angelika Janda, Karolina Sosnowska, Klaudia Januszek, Zuzanna Dziechciewicz, Oliwia Auguścik, Paulina Smętek, Aleksandra Delkowska, Jagoda Stanek, Magdalena Tomsia

p. Marek Starczyński,

p. Grzegorz Kaliś

 

INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowy Konkurs Muzyczno –Recytatorski - kat. muz.

II miejsce

Ada Krzystańska, Paulina Stochel, Magdalena Walnik, Marcin Kubański

p. Magdalena Nowak

2

Powiatowy Konkurs Muzyczno –Recytatorski - kat. recyt.

III miejsce

Oliwia Majewska

p. Anna Barczyk

3

Scrabble po niemiecku

IV miejsce w etapie wojewódzkim

Magdalena Janoska, Oliwia Majewska

p. Violetta Auguścik

4

Gimnazjalny Poliglota

finalistka

Wyróżnienie w finale (w etapie ponadwojewódzkim)

Weronika Mucha

 

 

Magdalena Janoska, Oliwia Majewska

p. Elżbieta Kulawik, p. Dagmara Mrówka

p. Elżbieta Kulawik, p. Violetta Auguścik

5

II Wojewódzki Konkurs Literacko-Historyczny pt: „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić.

 Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny.”

laureatka

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

6

II Wojewódzki Konkurs Literacko-Historyczny pt: „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić.

 Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny.”

laureat

Marcin Kubański

p. Beata Sierka, p. Iwona Boruń

7

Powiatowy Konkurs na interpretację wiersza K. K. Baczyńskiego

II miejsce

Weronika Mucha

p. Monika Latos

8

Powiatowy Konkurs na interpretację wiersza K. K. Baczyńskiego

wyróżnienie

Aleksandra Macek

p. Monika Latos

9

Powiatowy Konkurs Czytelniczy -  „Mistrz Pięknego Czytania”     

I miejsce

Kacper Majewski

p. Beata Sierka

10

Powiatowy Konkurs Ortograficzny   

 

I wicemistrz

II  wicemistrz

Weronika Mucha

 

Natalia Grzanka

p. Monika Latos

p. Beata Sierka

11

Powiatowy Konkurs Literacko-Historyczny z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego 

wyróżnienie

Marta Kleczko

p. Iwona Boruń

12

Powiatowy Konkurs Historyczno-Regionalny „O Laur Trójki"

III miejsce

Kamil Sławkowski

p. Teresa Gut

13

Powiatowy Konkurs Językowy  w kategorii prezentacja multimedialna - język niemiecki

I miejsce

Olga Pruciak, Natalia Kurdziel, Szymon Auguścik

p. Violetta Auguścik, p. Dagmara Mrówka

14

Powiatowy Konkurs Językowy  w kategorii prezentacja multimedialna - język angielski

II miejsce

Nicole Redel, Anita Podlewska, Marcin Kubański

p. Danuta Majcherkiewicz

15

Powiatowy Konkurs Językowy  w kategorii język niemiecki

II miejsce

Szymon Auguścik

p. Violetta Auguścik, p. Dagmara Mrówka

16

Powiatowy Konkurs Językowy  w kategorii język angielski 

II miejsce

Nicole Redel

p. Danuta Majcherkiewicz

17

Wojewódzki Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku" 

I miejsce

Alicja Mosur

p. Iwona Boruń

18

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy (j. angielski) 

I miejsce

Nicole Redel

p. Danuta Majcherkiewicz

19

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy (j. niemiecki) 

II miejsce

Oliwia Majewska

p. Violetta Auguścik

20

XIII Wojewódzki Konkurs Biblijny

finalistka

Alicja Mosur

p. Magdalena Nowak

21

Ogólnopolski Konkurs „Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989".

finalistka etapu wojewódzkiego z Małopolski

Wiktoria Leśniak

p. Iwona Boruń

22

Powiatowy Konkurs " CZAR PAR" 

II miejsce

Natalia Kurdziel, Szymon Auguścik

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

23

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY"

wyróżnienie

Weronika Bryła

 

Kacper Reguła

p. Elżbieta Jaworska

p. Elżbieta Grzanka

24

Małopolski Konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii".

uczestnik etapu wojewódzkiego

Piotr Solecki

p. Teresa Gut

25

Regionalny Konkurs Kultury Słowa „Na drogach i rozdrożach języka".

II miejsce

Weronika Mucha

p. Monika Latos

26

Regionalny Konkurs Kultury Słowa „Na drogach i rozdrożach języka".

III miejsce

Oliwia Auguścik, Szymon Auguścik

p. Iwona Boruń

27

Powiatowy Konkurs „Sylwetki Słynnych Kompozytorów".

II miejsce

Oliwia Auguścik

p. Ewa Molenda

28

Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

III miejsce

Zofia Zygmunt

p. Sławomir Kloc

29

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Znakomity Matematyk"

II miejsce

Kacper Reguła

p. Elżbieta Grzanka

30

Małopolski Konkurs Literacki "I ja poetyckie światy kreuję..." 

wyróżnienie

Oliwia Auguścik, Klaudia Kurczek

p. Iwona Boruń

31

Powiatowy Konkurs na Twórczość Literacką

III miejsce

Patryk Brudnicki

p. Iwona Boruń