OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010       2010/2011       2011/2012

2012/2013       2013/2014

ROK SZKOLNY 2014/2015

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Historyczny

finalista

udział w etapie rejonowym

Filip Adamski

Szymon Auguścik

p. Agata Banach

2

Małopolski Konkurs Chemiczny

udział w etapie rejonowym

Szymon Auguścik, Karolina Jędrocha

p. Anna Krawiec

3

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

udział w etapie rejonowym

Nicole Redel

Weronika Bryła

p. Danuta Majcherkiewicz

4

Małopolski Konkurs „Wiedza o Społeczeństwie”

udział w etapie rejonowym

Olga Pruciak, Filip Adamski, Szymon Auguścik

p. Agata Banach

5

Małopolski Konkurs z Matematyki

udział w etapie rejonowym

finalista

Oliwia Auguścik

Szymon Auguścik

p. Elżbieta Grzanka

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

6

„Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń"

udział w etapie rejonowym

Filip Adamski

p. Agata Banach

7

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego

udział w etapie rejonowym

finalistka

Oliwia Auguścik

Anita Podlewska

p. Iwona Boruń

p. Beata Sierka

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowa Gimnazjada Halowej Piłki Nożnej

II miejsce

Natalia Dudek, Aleksandra Morońska, Magdalena Tomsia, Marta Wołkiewicz, Patrycja Łydka, Julia Olczyk, Alicja Kulawik, Natalia Kurdziel, Joanna Sandelewska, Karolina Prasełek, Paulina Kardas, Żaneta Banasik, Wiktoria Bożek

p. Hubert Poczęsny

2

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w szkolnej lidze LA

sztafeta 4 x 100 m

III miejsce

Szymon Auguścik, Alan Szot, Patryk Chmura, Piotr Piłka

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

3

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - sztafeta szwedzka

II miejsce

Patryk Jurczyk, Maciej Jurkiewicz, Przemysław Olszewski, Grzegorz Ziętak

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

4

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - bieg na 100 m

finalista

Patryk Chmura

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

5

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - pchnięcie kulą

finalista

Kamil Kowalski

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

6

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - bieg na 100 m

III miejsce

Alan Szot

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

7

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - bieg na 300 m

I miejsce

III miejsce

Alan Szot

 

Szymon Auguścik

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

8

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - bieg na 100 m

I miejsce

Klaudia Jezuita

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

9

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze LA - sztafeta 4x100

II miejsce

Klaudia Jezuita, Oliwia Auguścik, Anita Podlewska, Marta Wołkiewicz

p. Grzegorz Kaliś,

p. Marek Starczyński

10

Finał Wojewódzki Festiwalu Tenisa Stołowego

I miejsce

II miejsce

Kamil Nowak

Kacper Majewski

opiekun pozaszkolny

11

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Drużynowo 

finaliści

Kamil Nowak, Kacper Majewski, Maciej Jurkiewicz

p. Hubert Poczęsny

12

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnie

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym Indywidualnie

finaliści

III miejsce

Kamil Nowak, Maciej Jurkiewicz

Kacper Majewski

p. Hubert Poczęsny

13

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu

finalistki

Oliwia Auguścik, Weronika Bałazy

p. Hubert Poczęsny

14

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

II miejsce

Patryk Chmura, Kamil Kowalski, Michał Zub, Marcin Zub, Bartosz Głąbek, Kamil Nowak, Wiktor Ścigaj, Bartosz Matysek

p. Paweł Krawczyk

15

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej

 

Aleksandra Morońska, Patrycja Łydka, Marta Wołkiewicz, Monika Szromnik, Karolina Jędrocha, Magdalena Tomsia, Agnieszka Mędrek

p. Hubert Poczęsny

16

Powiatowe Zawody Piłka Nożna „6” 

I miejsce

Bartosz Matysek, Jakub Mosur, Patryk Chmura, Kacper Majewski, Alan Szot, Szymon Auguścik, Krystian Arnold, Wiktor Cyprowski, Kamil Nowak, Grzegorz Śliwka, Bartosz Śliwka

p. Paweł Krawczyk

17

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w drużynowej lidze LA

 

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w drużynowej lidze LA    

I miejsce

 

finaliści

Jakub Madajewski, Kamil Nowak

 

Patryk Chmura, Grzegorz Kocjan, Szymon Auguścik, Przemysław Olszewski, Kacper Leśniak, Kamil Nowak, Maciej Jurkiewicz, Wiktor Cyprowski, Kamil Kowalski, Rajmund Leśniak,  Jakub Szymonek

p. Marek Starczyński oraz

p. G. Kaliś

18

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

III miejsce

Klaudia Jezuita, Klaudia Januszek, Oliwia Auguścik, Karolina Jędrocha, Ewelina Jurczyk, Anita Podlewska, Małgorzata Wieczorek, Kinga Majka, Paulina Smętek, Patrycja Mermel, Ewa Rychlińska, Natalia Kurdziel

p. Marek Starczyński,

 p. G. Kaliś

 

INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego

TEST UR ENGLISH

I miejsce

 

Nicole Redel

p. Danuta Majcherkiewicz

2

Konkurs informatyczny „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera"

udział w etapie rejonowym

Dawid Banach, Marcin Kubański, Michał Oczki, Grzegorz Ziętak

p. Sławomir Kloc

3

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ...

laureat etapu wojewódzkiego

Filip Adamski

p. Agata Banach

4

„Upadek I Rzeczypospolitej. Napoleońskie nadzieje i ład

wiedeński (1764 - 1815). U podstaw społeczeństwa obywatelskiego"  

udział w etapie rejonowym

Filip Adamski

p. Agata Banach

5

Małopolski Konkurs Biblijny

 

Wojewódzki Konkurs Biblijny

udział w etapie rejonowym

udział w etapie rejonowym

 finalistka

Alicja Mosur

Marcin Kubański

Alicja Mosur

p. Magdalena Nowak

6

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

udział w etapie rejonowym

Marta Tomczyk

Olga Pruciak

p. Paweł Feledyk

p. Violetta Auguścik

7

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

nagroda specjalna

Marcin Kubański, Karolina Bretner, Wiktoria Bożek, Paulina Stochel, Magdalena Walnik, Ada Krzystańska

p. Magdalena Nowak

8

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

kwalifikacja do II etapu

Weronika Bryła, Oliwia Mędrek

p. Danuta Majcherkiewicz

9

Powiatowy konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego pt. „Słowa do deszczu”

I miejsce

II miejsce

Aleksandra Macek

Roksana Walnik

p. Monika Latos

10

Konkurs Literacki MÓJ ARSENAŁ organizowany przez Stowarzyszenie Szarych Szeregów i ZHP pod

patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Bronisława Komorowskiego

laureat wyróżnienia

Marcin Kubański

p. Beata Sierka

11

III Wojewódzki Konkurs

Historyczno-Literacki „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić..."

wyróżnienie

Karolina Mrozowska

p. Anna Barczyk

12

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  „Mistrz Pięknego Czytania" 

II miejsce   

Alicja Banyś

p. Iwona Boruń

13

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  „Mistrz Pięknego Czytania"

III miejsce

Kacper Majewski

p. Beata Sierka

14

Konkurs „Bolesławska Zima Prozy”

II miejsce

Wioletta Oleksy

p. Iwona Boruń

15

Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku"

III miejsce

Weronika Bałazy

p. Iwona Boruń

16

Diecezjalny Konkurs Literacki i Fotograficzny  „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię"

III miejsce

Marcin Kubański

 

17

Konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego

wyróżnienie

Marcin Kubański

p. Beata Sierka

18

Małopolski Turniej Wiedzy o Teatrze 

wyróżnienie

Alicja Banyś 

p. Iwona Boruń

19

Powiatowy Konkurs Historyczno -Regionalny „O Laur Trójki” 

V miejsce

Filip Adamski 

p. Agata Banach

20

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

II  wicemistrz

Natalia Grzanka  

p. Beata Sierka

21

Powiatowy Konkurs Językowy, kategoria „Język angielski”

I miejsce

III miejsce

Nicole Redel

Wiktoria Bożek

p. Danuta Majcherkiewicz

22

Powiatowy Konkurs Językowy, kategoria „Prezentacja multimedialna”

I miejsce 

II miejsce

Nicole Redel, Anita Podlewska, Wiktoria Bożek

Oliwia Auguścik, Wiktoria Leśniak, Wioletta

Oleksy

p. Danuta Majcherkiewicz

p. Violetta Auguścik, p. Dagmara Mrówka

23

Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

II miejsce

Zofia Zygmunt

p. Sławomir Kloc

24

Powiatowy Konkurs Matematyczny  „Znakomity Matematyk"

II miejsce

wyróżnienie

Szymon Auguścik

Jakub Szymonek

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

25

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych     

II miejsce

Szymon Auguścik

p. Elżbieta Kulawik

26

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Kryminał - lubię to!" 

 

II miejsce

III miejsce

Wiktoria Leśniak

Paulina Stochel

p. Iwona Boruń

p. Beata Sierka

27

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

 

bardzo dobry wynik

 

wyróżnienie

Szymon Auguścik

 

Oliwia Auguścik 

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

 

p. Elżbieta Grzanka

28

Powiatowy Konkurs Językowy - język angielski 

III miejsce

Anita Podlewska

p. Danuta Majcherkiewicz

29

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Radość pisania” - Agnieszka Osiecka 

II miejsce

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

30

Powiatowy Konkurs Religijny „Tacy sami"   

II miejsce

Mateusz Szymonek

p. Magdalena Nowak

31

Powiatowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Czar Par"

                                                                                          

II miejsce

III miejsce

Oliwia Auguścik, Weronika Bałazy

Weronika Bryła, Kacper Majewski

p. Elżbieta Grzanka

p. Elżbieta Jaworska

32

Powiatowy Konkurs  Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

wyróżnienie

Paulina Stochel

p. Danuta Majcherkiewicz

33

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Książka pomaga zrozumieć siebie"

II miejsce

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

34

Powiatowy Konkurs Literacki „Ja i mój świat w literackim zwierciadle starożytności"

II miejsce

Szymon Rutkowski

p. Iwona Boruń

35

Powiatowy Konkurs Recytatorski 

wyróżnienie

Alicja Banyś  

p. Iwona Boruń

36

Małopolski Konkurs „Stare pomniki opowiadają swoją historię -

pozostałości kultury żydowskiej w Twoim regionie"- w kategorii praca fotograficzna

laureatka - II miejsce

Ewa Jagiełło

p. Iwona Boruń

37

Małopolski Konkurs „Stare pomniki opowiadają swoją historię-

pozostałości kultury żydowskiej w Twoim regionie"- w kategorii praca multimedialna

laureatka - II miejsce

Zofia Zygmunt

p. Iwona Boruń

38

Powiatowy Konkurs Matematyczny

 

laureat - I miejsce

Szymon Auguścik

p. Aleksandra Witkowska-Osuch