OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010       2010/2011       2011/2012

2012/2013       2013/2014       2014/2015      

ROK SZKOLNY 2015/2016

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Chemiczny

finalistka

Weronika Bryła

p. Anna Krawiec

2

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego 

 

udział  w etapie rejonowym

Oliwia Auguścik

p. Violetta Auguścik

3

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

finalistka

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

4

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalistka

udział w etapie rejonowym

Weronika Bryła

Oliwia Auguścik

p. Danuta Majcherkiewicz

5

Małopolski Konkurs Biologiczny

udział  w etapie rejonowym

Oliwia Auguścik, Ewa Jagiełło

p. Joanna  Bokalska-Rajba

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej - bieg na 100 m

I miejsce

Maciej Jurkiewicz

p. Marek Starczyński

2

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej - sztafeta 4 x 100 m

I miejsce

Maciej Jurkiewicz, Przemysław Olszewski, Grzegorz Ziętak, Patryk Jurczyk

p. Marek Starczyński

3

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej - sztafeta szwedzka

II miejsce

Bartosz Śliwka, Kamil Nowak, Kacper Leśniak, Szymon Krawczyk

p. Marek Starczyński

4

Powiatowe Mistrzostwa Tenisa Ziemnego

I miejsce

Emilia  Krzeczowska

 

5

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu Indywidualnym- 50 m stylem klasycznym

I miejsce

II miejsce

Oliwa Auguścik

Weronika Bałazy

p. Marek Starczyński

6

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w pływaniu drużynowym

8 x 50 m

II  miejsce  

Oliwia Auguścik, Weronika Bałazy, Alicja Banyś, Patrycja Gut, Julia Jędrzejczyk, Emilia Krzeczowska, Nikola Polan, Karolina Sosnowska

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

7

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w pływaniu drużynowym

8 x 50 m

II  miejsce

Szymon Banyś, Szymon Bujakiewicz, Szymon Krawczyk, Szymon Matusiak, Bartosz Matysek, Dominik Oczkowski, Łukasz Ziaja, Grzegorz Ziętak

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

8

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym

finalista

Maciej Jurkiewicz

 

9

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym

finalista

Kamil Nowak

 

10

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Tenisie Stołowym

finalista

Kacper Majewski

 

11

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Piłce Siatkowej

I miejsce

Marcin Zub, Michał Zub, Jakub Wesołowski, Bartosz Głąbek, Kamil Nowak, Szymon Krawczyk, Wiktor Ścigaj, Bartosz Matysek, Kacper Majewski

p. Paweł Krawczyk

12

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w tenisie stołowym drużynowo

IV miejsce

w województwie

Maciej Jurkiewicz, Kamil Nowak, Kacper Majewski

p. Hubert Poczęsny

13

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu   

XI miejsce w województwie

 

finalistka 50 m stylem klasycznym

 

finalistka 50 m stylem grzbietowym

Oliwia Auguścik

 

 

Weronika Bałazy

 

 

Nikola Polan 

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

14

Małopolska Gimnazjada Młodzieży w Pływaniu w sztafecie

finalistki

 

 

 

 

finaliści

Oliwia Auguścik , Weronika Bałazy,

Nikola Polan, Weronika Curyło, Wiktoria Curyło, Emilia Krzeczowska, Zuzanna Kaplita, Karolina Sosnowska, Julia Jędrzejczak

Szymon Krawczyk, Szymon Banyś, Szymon Matusiak, Łukasz Ziaja, Miłosz Boruń, Mateusz Prasełek, Szymon Bujakiewicz, Bartosz Matysek, Piotr Piątek

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

15

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Drużynowej  LA  

III miejsce

Oliwia Auguścik, Wiktoria Curyło, Zuzanna Jędrocha, Ewelina Jurczyk, Klaudia Januszek, Kinga Majka, Maria Polak, Ewa Rychlińska, Paulina Smętek, Karolina Sosnowska, Roksana Walnik, Kinga Włodyga, Zuzanna Kaplita, Anna Ziętak 

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

16

Małopolska Gimnazjada Młodzieży

finaliści

Szymon Banyś, Michał Bromblik, Kamil Dziechciewicz, Maciej Jurkiewicz, Szymon Krawczyk, Kacper Leśniak, Mateusz Nowak, Przemysław Olszewski, Przemysław Pandel, Patryk Jurczyk, Wiktor Ścigaj, Szymon Woskowicz

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

17

Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej

IV miejsce

Marcin Zub, Kacper Majewski, Bartosz Głąbek, Wiktor Ścigaj, Szymon Krawczyk, Jakub Wesołowski, Bartosz Matysek, Michał Zub

p. Paweł Krawczyk

18

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Olkuszu

I miejsce

Wiktor Ścigaj, Marcin Zub, Michał Zub, Bartosz Głąbek

p. Paweł Krawczyk

19

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej „6”

I miejsce

Grzegorz Śliwka, Wiktor Ścigaj, Dominik Oczkowski, Kamil Nowak, Bartosz Matysek, Kacper Majewski, Szymon Krawczyk, Maciej Jurkiewicz,

 Mariusz Januszek, Mateusz Żołnierczyk, Piotr Dziekan

p. Paweł Krawczyk

20

Małopolska Gimnazjada Młodzieży - drużynowa liga LA

VIII miejsce w  województwie

Szymon Banyś, Dawid Borówka, Michał Bromblik, Kamil Dziechciewicz, Maciej Jurkiewicz, Szymon Krawczyk,

Kacper Leśniak, Mateusz Nowak, Przemysław Olszewski, Przemysław Pandel, Patryk Jurczyk, Szymon Woskowicz,

Grzegorz Ziętak, Mateusz Żołnierczyk, Bartosz Matysek

p. Grzegorz Kaliś

p. Marek Starczyński

21

Regaty Żeglarskie Inter Puchar Zagłębia 

I miejsce

Zuzanna Kaplita 

opiekun pozaszkolny

22

XXI Mistrzostwa Polski OYAMA  KARATE

w konk. lekki kontakt 

II miejsce

Patrycja Gut

opiekun pozaszkolny

23

Mistrzostwa Polski Południowej w Kumite 

konk. lekki kontakt 

I miejsce

Patrycja Gut

opiekun pozaszkolny

24

XVI Puchar Polski Lekki Kontakt OYAMA TOP

II miejsce

Patrycja Gut

opiekun pozaszkolny

 

INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Z orłem białym przez wieki. Symbol władców państwa i narodu”

 

laureatka

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

2

Małopolski Konkurs Informatyczny

udział w etapie rejonowym

Dawid Banach, Szymon Kozioł, Michał Oczki, Grzegorz Ziętak

p. Sławomir Kloc

3

Małopolski Konkurs Biblijny „Z mądrością Proroków przez życie”

finalista

Szymon Ziaja

p. Magdalena Nowak

4

Ogólnopolski Konkurs  - 200. rocznica utworzenia Towarzystwa Naukowego Krakowskiego w kategorii praca multimedialna

finalistki

Zofia Zygmunt, Ewa Jagiełło

 

p. Iwona Boruń

5

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI

laureatka

Weronika Bryła

p. Danuta Majcherkiewicz

6

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI

wyróżnienie

Natalia Grzanka

p. Danuta Majcherkiewicz

7

Konkurs wiedzy o teatrze „250 lat teatru publicznego w Polsce”

laureatka

Alicja Banyś

p. Iwona Boruń

8

Małopolski Konkurs „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

udział w etapie wojewódzkim

Szymon Matusiak

p. Agata Banach

9

Ogólnopolski Konkurs Literacki XX Bolesławska Zima Prozy     

I miejsce

II  miejsce

III  miejsce

wyróżnienie

Ada Krzystańska

Daniel Curyło

Alicja Mosur

Szymon Rutkowski

p. Iwona Boruń

10

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy - język angielski

I miejsce

Daniel Olczyk

p. Danuta Majcherkiewicz

11

Powiatowym Językowy Konkurs Czytelniczy - język niemiecki

I miejsce

Marta Tomczyk

p. Paweł Feledyk

12

Powiatowym Językowy Konkurs Czytelniczy - język niemiecki

II miejsce

Matylda Jakubas

p. Violetta Auguścik

13

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

III  miejsce

Natalia Grzanka

p. Beata Sierka

14

Powiatowy Konkurs Czytelniczy  „Mistrz Pięknego Czytania”    

 

I miejsce

wyróżnienie

 

Ada Krzystańska

Jadwiga Konieczniak

Kacper Majewski

p. Iwona Boruń

p. Iwona Boruń

p. Beata Sierka

15

Powiatowy Konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego „Z lasu"  

II miejsce

Aleksandra Macek

p. Monika Latos

16

Bliżej teatru - Teatr 2015 - kategoria edukacja i uczestnictwo

wyróżnienie

Gimnazjum w Kluczach

 

17

XV  Wojewódzki Konkurs Biblijny  

finalista

Alicja Mosur

p. Magdalena Nowak

18

Powiatowy Konkurs na Recenzję Teatralną 

II miejsce

wyróżnienie

Oliwia Auguścik

Patrycja Mermel  

p. Iwona Boruń

19

Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

„Na mnie zawsze możesz liczyć"

I miejsce

III  miejsce

Weronika Bałazy

Oliwia Auguścik

p. Anna  Krawiec

20

Gminny Konkurs Plastyczny „Narodziny Polski - Chrzest 966-2016"

 

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Piotr  Grzanka

Mateusz Szymonek

Maria Kaczmarek, Patrycja Gut

p. Ewa Molenda

21

Powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju

Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

I miejsce (drużynowo)

II miejsce

III miejsce

Dawid Banach, Witold Sierka, Grzegorz Ziętak

Grzegorz Ziętak

Dawid Banach

p. Sławomir Kloc

22

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy

II miejsce

Patrycja Gut

p. Anna Barczyk

23

Wojewódzki Konkurs Scrabble po niemiecku  

IV miejsce

Weronika Bałazy, Patrycja Mermel

p. Violetta Auguścik

24

Powiatowy Szkolny Festiwal Piosenki „Młode Talenty" 

III miejsce

Ada Krzystańska, Maria Polak

p. Ewa Molenda

25

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Książka pomaga zrozumieć siebie..."

III miejsce

Wiktoria Leśniak

p. Iwona Boruń

26

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Młodzieżowe Bestsellery XXI wieku"

VII miejsce

Alicja Mosur

p. Iwona Boruń

27

Powiatowy Konkurs Plastyczno - Literacki „LIBRARY GRINDS MY ENGLISH"

I miejsce

Dominika Krawczyk

p. Danuta Majcherkiewicz

28

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

wyróżnienie

Oliwia Auguścik

p. Elżbieta Grzanka

29

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

Jakub Czerwiński

p. Aleksandra Witkowska-Osuch

30

Powiatowy Konkurs „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par" 

I miejsce  

Szymon Banyś, Bartosz Matysek

p. Elżbieta Grzanka

31

Powiatowy Konkurs „Sylwetki sławnych kompozytorów"

I miejsce    

II miejsce

Wiktoria Malczyk

Maria Polak

p. Ewa Molenda

32

Konkurs „Poezja patriotyczna z czasów I wojny światowej"

finalista

Kacper Majewski

p. Beata Sierka

33

Powiatowy Konkurs na Twórczość Literacką „Ja i mój świat w aureoli bohaterstwa"

I miejsce

Miłosz Boruń, Szymon Rutkowski

p. Iwona Boruń

34

Powiatowy Konkurs Matematyczny  

laureatki (I miejsce)

Oliwia Auguścik, Weronika Bałazy

p. Elżbieta Grzanka

35

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Co się komu w duszy gra...." 

III miejsce

Weronika Bryła, Piotr Grzanka

p. Ewa Molenda

36

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Radość pisania"  

II miejsce

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń

37

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szlakiem Orlich Gniazd"

wyróżnienie

Weronika Bałazy

p. Ewa Molenda

38

Regionalny Konkurs Kultury Słowa „Na drogach i rozdrożach języka"

II miejsce

III miejsce 

Oliwia Auguścik

Weronika Bryła

p. Iwona Boruń

p. Beata Sierka

39

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Płynąć pod prąd"  

dyplom uznania

Oliwia Auguścik

p. Iwona Boruń