OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010

2010/2011       2011/2012       2012/2013       2013/2014       2014/2015       2015/2016

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Biologiczny   

udział  w etapie rejonowym

Szymon Kozioł, Julia Leisner, Mateusz Szymonek

p. Joanna Bokalska-Rajba

2

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

udział  w etapie rejonowym

Ewa Kisiecka, Natalia Stochel, Mateusz Żołnierczyk

p. Elżbieta Kulawik

3

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

udział  w etapie rejonowym

Anna Kowalkowska

p. Teresa Gut

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA w biegu na 300 m dziewcząt

III miejsce

Milena Leśniak

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

2

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA w biegu na 300 m chłopców

III miejsce

Eryk Szeląg

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

3

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA w sztafecie 4 x 100 m dziewcząt

III miejsce

Wioletta Grojec, Emilia Krzeczowska, Milena Leśniak, Maria Polak

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

4

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

III miejsce

Julia Olczyk, Anna Ziętak, Oliwia Patuła, Alicja Kulawik, Karolina Odrzywolska, Emilia Borowiecka, Dominika Nowak, Kinga Majka

p. Hubert Poczęsny

5

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA w pchnięciu kulą chłopców

III miejsce

Szymon Banyś

p. Marek Starczyński

p. Grzegorz Kaliś

6

Międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce

Kamil Nowak

p. Hubert Poczęsny

7

Międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce

Emilia Borowiecka

opiekun pozaszkolny

8

Międzynarodowy Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

III miejsce

Aleksandra Banyś

opiekun pozaszkolny

9

Powiatowa Gimnazjada Młodzieżowa w Tenisie Stołowym Drużynowym – Chłopców

I miejsce

Kamil Nowak, Bartosz Głąbek

p. Hubert Poczęsny

10

Powiatowa Gimnazjada Młodzieżowa w Tenisie Stołowym Drużynowym – Dziewcząt

I miejsce

Emilia Borowiecka, Aleksandra Banyś

p. Hubert Poczęsny

11

Międzynarodowy Turniej  Tenisa Stołowego „Memoriał Karla Michalskiego” w kategorii juniorzy

I miejsce

Kamil Nowak

opiekun pozaszkolny

12

Międzynarodowy Turniej  Tenisa Stołowego „Memoriał Karla Michalskiego” w kategorii kadetki

III miejsce

Aleksandra Banyś

opiekun pozaszkolny

13

Otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kyokushinkai Tezuka Group w kategorii „Lekki Kontakt, poniżej 50 kg

I miejsce

Patrycja Gut

opiekun pozaszkolny

14

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Drużynowym w kategorii dziewczęta

III miejsce

Aleksandra Banyś, Emilia Borowiecka

p. Hubert Poczęsny

15

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Drużynowym w kategorii chłopcy

III miejsce

Kamil Nowak, Bartosz Głąbek

p. Hubert Poczęsny

16

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym chłopców

II miejsce

Jan Michniewski, Mateusz Miszczyński, Wiktor Michalski, Szymon Matusiak, Szymon Bujakiewicz, Szymon Banyś, Bartosz Matysek, Szymon Krawczyk

p. Grzegorz Kaliś

17

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w pływaniu indywidualnym chłopców - 50 m stylem dowolnym

III miejsce

Bartosz Matysek

p. Grzegorz Kaliś

18

Powiatowa Gimnazjada Tenis Stołowy – Indywidualny, kategoria chłopcy

I miejsce

Kamil Nowak

p. Paweł Krawczyk

19

Powiatowa Gimnazjada Tenis Stołowy – Indywidualny, kategoria dziewcząt

II miejsce

Aleksandra Banyś

p. Paweł Krawczyk

20

Powiatowa Gimnazjada Tenis Stołowy – Indywidualny, kategoria dziewcząt

III miejsce

Emilia Borowiecka

p. Paweł Krawczyk

21

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora II LO im. Ziemi Olkuskiej

I miejsce

Szymon Krawczyk, Miłosz Boruń, Michał Zub, Jakub Wesołowski, Wiktor Ścigaj, Bartek Matysek

p. Paweł Krawczyk

22

Powiatowa Gimnazjada w Narciarstwie Alpejskim Chłopców

II miejsce

Szymon Matusiak

p. Grzegorz Kaliś

23

Powiatowa Gimnazjada w Narciarstwie Alpejskim Dziewcząt

III miejsce

Wiktoria Bałazy

p. Grzegorz Kaliś

24

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce

Miłosz Boruń, Bartosz Głąbek, Szymon Krawczyk, Bartosz Matysek, Wiktor Ścigaj, Jakub Wesołowski, Michał Zub

p. Paweł Krawczyk

25

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

IV miejsce

Wiktoria Bałazy, Wiktoria Curyło, Aleksandra Głowacka, Wiktoria Malczyk, Olga Mossór, Angelika Muzyk, Julia Olczyk, Anna Ziętak

p. Hubert Poczęsny

26

Powiatowa Gimnazjada Młodzieży w Siatkówce Plażowej Chłopców

I miejsce

Wiktor Ścigaj, Bartosz Głąbek, Szymon Krawczyk

p. Paweł Krawczyk

 

  INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Gminny Konkurs Plastyczny:  „11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Bohaterowie, bitwy, miejsca pamięci”

I miejsce

Ewa Ziółkowska

p. Ewa Molenda

2

Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu”

udział  w etapie rejonowym

Adrian Kulawik, Szymon Kozioł

p. Sławomir Kloc

3

Konkurs historyczny „Prezydentowi Rzeczypospolitej... będę bezwzględnie posłuszny.” W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939-1947

finalista

udział  w etapie rejonowym

Jakub Piątek

Weronika Sojka 

p. Agata Banach

p. Monika Latos

 

4

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego EDI

wyróżnienie

Aleks Walkowski

p. Danuta Majcherkiewicz

5

Konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego pt. „Narzeczona”

III miejsce

Zuzanna Jurkiewicz

p. Monika Latos

6

Konkurs na Interpretację Wiersza K.K. Baczyńskiego pt. „Narzeczona”

II miejsce

Dominika Kocjan

p. Monika Latos

7

Konkurs Literacki XXI Bolesławska Zima Prozy, kategoria dzieci i młodzież

III miejsce

Miłosz Boruń

p. Iwona Boruń

8

Powiatowy Konkurs  „Czytam, bo lubię i tym się chlubię!!! Mistrz pięknego czytania"

III miejsce

wyróżnienie

Weronika Chabrzyk

Przemysław Chamera

p. Anna Barczyk

p. Iwona Boruń

9

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”

wyróżnienie

Kinga Majka

p. Anna Barczyk

10

Wojewódzki Konkurs Scrabble po niemiecku

IV miejsce

Miłosz Boruń, Jakub Czerwiński

p. Violetta Auguścik

11

Małopolski Turniej Wiedzy o Teatrze dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

wyróżnienie

Igor Mrówka

p. Iwona Boruń

12

XII Powiatowe Potyczki Teatralne

wyróżnienie

Daria Marzec

p. Monika Latos

13

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy

I miejsce

Matylda Jakubas

p. Violetta Auguścik

14

Powiatowy Językowy Konkurs Czytelniczy

III miejsce

Marcel Dudzic

p. Danuta Majcherkiewicz

15

Powiatowy Konkurs Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi „Parki Narodowe w Polsce”

I miejsce

Igor Mrówka

p. Aleksandra Szatan

16

III Ogólnopolski Konkurs Literatura Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2017

VIII miejsce

Patrycja Gut

p. Anna Barczyk

17

Wojewódzki Konkurs Literacki „Na Tatrzańskim Szlaku"

wyróżnienie

Miłosz Boruń

p. Iwona Boruń

18

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta

bardzo dobry wynik

wyróżnienie

Weronika Sojka

Wiktor Basiński, Patrycja Gut, Jakub Kaliś, Igor Mrówka, Mikołaj Pura, Klaudia Ścisłowska, Klaudia Wardęga

p. Aleksandra Szatan

19

VI Powiatowy Konkurs na Twórczość Literacką „Ja i mój świat na tropie sensacji"

II miejsce

Miłosz Boruń

p. Iwona Boruń

20

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

III miejsce

Wiktor Basiński

p. Danuta Majcherkiewicz

21

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie

Monika Kalarus

p. Elżbieta Grzanka

22

IV edycja Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki i Danuta Siedzikówna ps. „Inka” w panteonie polskiej historii".

finalista

Jakub Piątek

p. Agata Banach

23

III historyczno-artystyczny konkurs pt. „Zwycięski orle nasz leć”: 75 rocznica powstania Armii Krajowej.

I miejsce

Zuzanna Jurkiewicz

p. Monika Latos