NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

 

 

ROK SZKOLNY 1999/2000

 

 PRZEDMIOTOWE

 

  1. Agnieszka Sermak – kl. I a – nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.J.Gliwińska

  2. Ilona Kapuścińska – kl. I d - nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p.A.Barczyk

  3. Renata Świerczek – kl. I d - nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. A. Barczyk

  4. Łukasz Florczak – kl. I c - nagroda w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J.Gliwińska

  5. Anna Pietraszczyk – kl. I b – wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. A. Barczyk

  6. Magdalena Banyś – kl. I b - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. A. Barczyk

  7. Edyta Zacłona – kl. I f - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  8. Katarzyna Szczurek – kl. I e  - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  9. Ewelina Mazur – kl. I f - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  10. Paweł Porębski – kl. I c - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  11. Katarzyna Ziaja – kl. I a - wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę Literacką dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów – p. J. Gliwińska

  

ARTYSTYCZNE

 

  1. Malwina Barczyk – kl. I f – III m-ce w I Gminnym Konkursie Eko – Piosenki – p. E. Molenda

  1.  Gimnazjum w Kluczach – II m-ce w konkursie na rzeźbę lub formę przestrzenną o tematyce ekologicznej pt. ”Oto Rady Na Odpady” – p. L. Piłka

 

SPORTOWE

 

  1. Katarzyna Szczurek – kl. – III m-ce w gminnych zawodach pływackich –

          p. P. Krawczyk

  1. Gimnazjum w Kluzach – I m-ce w tenisie stołowym dziewcząt w rejonowej gimnazjadzie –
    p. G. Kaliś

  2. Gimnazjum w Kluczach – IV m-ce w Wojewódzkim Finale Jesiennych Biegów Przełajowych Punktacja Ogólna Gimnazja – p. G. Kaliś

 

INNE

 

  1. Katarzyna Szczurek – kl. I e – I m-ce w eliminacjach dekanalnych Olimpiady Wiedzy Biblijnej nt.” Kościele święty, chwal swojego Boga” – p. M. Nowak

  2. Patrycja Fudalińska – kl. I b – I m-ce w konkursie wiedzy o Ojcowskim Parku Narodowym –
    p. E. Grzanka, p. A. Witkowska - Osuch

  3.