OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

 

1999/2000       2000/2001       2001/2002       2002/2003       2003/2004       2004/2005       2005/2006       2006/2007            2007/2008       2008/2009       2009/2010

2010/2011       2011/2012       2012/2013       2013/2014       2014/2015       2015/2016       2016/2017

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I  TEMATYCZNE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

kwalifikacja do etapu rejonowego

Marcel Dudzic, Patrycja Gut

p. D. Majcherkiewicz

2

Małopolski Konkurs Geograficzny

kwalifikacja do etapu rejonowego

Igor Mrówka

p. Jacek Nowak

3

Małopolski Konkurs  Biologiczny

kwalifikacja do etapu rejonowego

Zuzanna Jurkiewicz

p. Teresa Gut

4

Małopolski Konkurs Historyczny

kwalifikacja do etapu rejonowego

Igor Mrówka

Jakub Piątek

Piotr Rychliński

p. Agata Banach

p. Monika Latos

p. Teresa Gut

5

Małopolski Konkurs z Fizyki

kwalifikacja do etapu rejonowego

Adrian Kulawik

p. Aleksandra Krzyżak

6

Małopolski Konkurs Matematyczny

kwalifikacja do etapu rejonowego

Jakub Piątek

p. Elżbieta Grzanka

7

Biblijny Konkurs Tematyczny Dzieje Przymierza”

kwalifikacja do etapu rejonowego

Anna Kowalkowska

p. Magdalena Nowak

8

Konkurs tematyczny z informatyki „Od algorytmu do programu”

kwalifikacja do etapu rejonowego

Adrian Kulawik

p. Sławomir Kloc

9

Konkurs tematyczny "Na Polu Chwały... - Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych

w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej"

kwalifikacja do etapu rejonowego

Jakub Piątek

Wiktor Basiński

p. Monika Latos

p. Agata Banach

10

Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. …”

kwalifikacja do etapu rejonowego

Jakub Piątek

p. Monika Latos

 

ZAWODY SPORTOWE

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Jesienne Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

II miejsce

Dziekan Piotr

p. Hubert Poczęsny

2

Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

udział w finale                              (25 miejsce)

Miłosz Boruń, Daniel Czerwiński, Mateusz Hałabiś, Szymon Krawczyk, Bartek Laskowski, Damian Pańczyk, Oliwier Rak, Dawid Sękala, Mateusz Sękala, Krzysztof Zygmunt, Bartosz Zabdyr,

Konrad Bąchór

p. Hubert Poczęsny

3

Wojewódzka Młodzieżowa Liga  LA:

- sztafeta 4 x 100 m

- skok w dal

- bieg na 300m

- rzut oszczepem

 

 

udział w finale

 

 

Konrad Bąchór, Dawid Sękala, Dawid Nowicki, Bartosz Zabdyr

Szymon Krawczyk

Szymon Krawczyk, Dawid Sękala

Zuzanna Kaplita

p. Grzegorz Kaliś

p. Paweł Krawczyk

4

Rejonowe drużynowe zawody tenisa stołowego

I miejsce

Emilia Borowiecka, Aleksandra Banyś

p. Hubert Poczęsny

 

  INNE KONKURSY

L.p.

Konkurs

Osiągnięcia

Uczestnicy

Opiekun

1

Powiatowy Konkurs Literacki upamiętniający rocznicę bitwy pod Krzywopłotami, Bydlinem i Załężem

II  miejsce

wyróżnienie

Miłosz Boruń

Piotr Piątek

p. Iwona Boruń

2

Małopolski Konkurs wiedzy o kulturze i historii Stanów Zjednoczonych

udział w finale

Joanna Góźdź , Emilia Krzeczowska, Wiktoria Marzec

p. Danuta Majcherkiewicz                      p. Elżbieta Kulawik

3

Powiatowy Konkurs Muzyczno-Recytatorski

wyróżnienie

Zuzanna Tomsia

p. Anna Barczyk

4

Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodych „Nadchodzące pokolenie”

I miejsce

Zuzanna Jurkiewicz

p. Iwona Boruń

5

Powiatowy konkurs „Dzieło Hansa Hummla w poezji i plastyce 2017”

I miejsce

Zuzanna Jurkiewicz

p. Iwona Boruń